Wpis z mikrobloga

#python #programowanie #naukaprogramowania

Czesc, chcialbym nauczyc sie pythona i szukam kogos kto da mi troche lekcji, chodzi mi o totalne podstawy typu:

-omowienie jezyka
-pomoc w instalacji srodowiska
-przyklady aplikacji, programow ktore mozna napisac w pythonie
-pierwsze kroki itp

Wiem, ze jest pelno poradnikow ale w sumie to wole zaplacic i troche przyspieszyc ten proces dodatkowo majac mozliwosc zadawania pytan na biezaco.

Nie wiem ile godzin na to potrzeba ale mysle ze kilka to na pewno.

Jesli jest ktos chetny zeby mnie wprowadzic to prosze o wiadomosc na PW
bbrr - #python #programowanie #naukaprogramowania

Czesc, chcialbym nauczyc sie pyt...

źródło: comment_1598912541DKGCrA8eDmiIZV2QSW2B0y.jpg

Pobierz
  • 8
@bbrr za podstawy nie ma co płacić. Co do środowiska weź sobie coś prostego ale z debuggerem i przejrzystym uu, dobrze jakby dawało więcej informacji o bledach. PYcharm jest dobry jesli go sobie pod siebie ustawisz. Jeśli znasz inne języki to pierwsze kroki będą w pythonie bardzo szybkie. Co do przykładów aplikacji to ogranicza cię w sumie tylko twoja wyobraznia
@bbrr kup sobie #!$%@? książkę jakąś podstawowa, przerób od deski do deski, potem kurs z udemy i lecisz z tematem. Nawet mając u boku seniora na każde skinienie palcem nie przyspieszy on Twojego progresu na tyle, żeby to było warte, a i tak po prostu swoje trzeba "przecierpieć" przy kodzie. Lepiej spędzić cały dzień nad bugiem i go samemu rozwiązać, niż zapytać bez próby rozwiązania o pomoc kogoś doświadczonego i mieć po