Wpis z mikrobloga

Czaicie że była szkoła do której chodziłem nie zrobi remontu szatni w której sie gnieżdżą uczniowie zbici w kupę, ale postawienie JEBUCKIEGO WYKRYWACZA METALU Z POMIAREM TEMPERATURY ZA GRUBY HAJS to juz spoko xDDDDDDDDDD


#heheszki #polskieszkoly #gwnowpis #niewiemjaktootagowac #logikadyrektorskiegopaska
#covid19 #koronawirus
PiterParter - Czaicie że była szkoła do której chodziłem nie zrobi remontu szatni w k...

źródło: comment_1598890616QPC66pX6JaXHsUaTuGyeKA.jpg

Pobierz
  • 68
@PiterParter: To jest budżetówka, z innej kasy idzie na jedno a z innej na drugie. Możesz mieć rozpadającą się salę gimnastyczną na pograniczu katastrofy budowlanej, ale jak dostaniesz pieniądze na 10 nowoczesnych rzutników za 10k sztuka, to kupujesz nowoczesne rzutniki a dzieci ćwiczą na korytarzu ¯\_(ツ)_/¯ Wydawanie pieniędzy w sektorze publicznym nigdy nie było i nie będzie racjonalne.
szkoła prywatna


@PiterParter: XD no to pewnie nieźle kogoś wyruchał przedstawiciel handlowy


W sumie to znam jedną prywatną szkołę gdzie dyrektor się zajarał na monitoring i też wywalił chyba ze stówkę na kamery i rejestratory w niedużej placówce.

@elf_pszeniczny: dopowiedziałeś sobie trochę, nie pisałem nic o korporacjach. W niedużych firmach rozmiaru typowej szkoły raczej patrzy się gdzie lecą pieniądze. W jednostce budżetowej często nawet jak widzisz to nic nie możesz