Wpis z mikrobloga

#ukraina #wojna #takaprawda #pytanie #przegryw #incel #pieklomezczyzn #wojna #polityka #rosja #wojsko

Czego ma bronić młody mężczyzna, który nie ma nic w tym kraju? O majątku to nawet nie mówię, ale nie ma choćby żadnego partnera/partnerki ani wizji na życie lepsze niż schemat praca>dom>praca>dom.

Poważnie pytam. Jak chcecie zachęcić setki tysięcy "przegrywów" do bycia bitnymi, pełnymi testosteronu obrońcami waszych wilii? Zastanówcie się przez chwilę nad tym problemem.

System chciał zrobić z młodych mężczyzn potulnych niewolników i to z nich zrobił, a teraz kiedy okazało się, że system jest zagrożony, bo na wojnę potrzeba bitnych, pewnych siebie ludzi, to nagle olaboga, rurkowce nie chcą walczyć!!!
  • 32
Aha, czyli przekaz negatywny, to podniesie morale ( ͡º ͜ʖ͡º)

Miliony Ukraińców uciekło ze swojego kraju i znalazło lepsze życie, więc twój argument jest inwalidą.

@Lord_Apatii_i_Depresji: gdzieś jest punkt za którym nie ma już dokąd uciekać.
I osobiście mam w dupie co zrobisz, tłumacze tylko dlaczego postawa "jestem przegrywem więc mam w dupie współczesny świat" jest gówniana.
Jesteś teraz uprzywilejowany. Kiedyś możesz przestać być.
gdzieś jest punkt za którym nie ma już dokąd uciekać.


@thorgoth: za tym punktem jest wojna atomowa i śmierć wszystkich, więc..
No chyba że Putin planuje tez inwazję na Chile.

"tłumacze tylko dlaczego postawa "jestem przegrywem więc mam w dupie współczesny świat" jest gówniana."
Ta postawa nie jest gówniana, jest logicznym następstwem sytuacji, w której znajdują się setki tysięcy.
@Berkel_88: dla społeczeństwa
XDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDXDDDDDD
@Lord_Apatii_i_Depresji aghh, weź się chwilę zastanów nad tym, co robisz i czego nie robisz, a co wpływa pozytywnie na resztę ludzi w społeczeństwie. Nie żyjesz sam, nie funkcjonujesz codziennie w próżni. Nie zdajemy sobie z tego sprawy, ale jest to setki działań codziennie
za tym punktem jest wojna atomowa i śmierć wszystkich

@Lord_Apatii_i_Depresji: nah, nie ma tak łatwo. Duża część arsenału jądrowego jest niesprawna a ludzie są jak karaluchy - trudni do wytępienia.
Za tym punktem jest po prostu dużo gorszy świat.

Coś mi mówi że na upadku obecnego świata tacy jak ty stracą dużo więcej niż tacy jak ja.
@Lord_Apatii_i_Depresji: Tu raczej trzeba spojrzeć na problem inaczej.
Co by było, gdyby każdy tak samo myślał jak Ty?
Twoje bezpieczeństwo związane z ucieczką do innego kraju, będzie kosztować krew i życie tych co nie uciekli a walczyli. Więc dlaczego oni mają oddawać życie za to, byś Ty żył bezpiecznie? Może oni też powinni zrobić jak Ty i #!$%@?ć sobie, niech ruskie podbiją Europę po Lizbonę, i Cię zatrudnią w kołchozie za
A nam, szarakom i biedakom, wszystko jedno. Panowie szlachta szukają pomocy od chłopa, kiedy trzeba dać ofiarę krwi, a potem wara ze dwora!


@Lord_Apatii_i_Depresji: *fora ze dwora jak już.

Życze ci żebyś nigdy nie musiał się nigdy przekonać jak bardzo #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dobrej nocy