Wpis z mikrobloga

Mój serdeczny przyjaciel wraca po 10 latach pracy jako #programista15k w #uk z budżetem 340.000zl i planuje kupić #mieszkaniedeweloperskie w #warszawa lub #gdansk i kontynuować z jednym z tych miast dalsze życie. Interesuje go TYLKO nowe mieszkanie 70-75m2 z dużym minimum 15m2 balkonem. Budżet tylko na kupno mieszkania. Które z tych miast polecacie w tym budżecie (kredyt dodatkowo NIE WCHODZI W GRĘ) #finanse #nieruchomosci #trojmiasto #oszczednosci #pytanie #ankieta #mieszkanie

Nowe mieszkanie 70 - 75m2 z budżetem 340.000zl

  • Lepiej Gdansk 79.0% (2410)
  • Lepiej Warszawa 21.0% (641)

Oddanych głosów: 3051

  • 164
@Joxek: W Warszawie za tyle kupi mieszkanie na zadupiu typu Falenica albo północ Białołęki (wiem co mówię, mama teraz szuka mieszkania w tych pieniądzach i oferta nie jest bogata). Mieszkałem i tu i tu, i mimo, że w Warszawie dłużej to gdyby nie znajomi i mama z bratem wróciłbym do Gdańska.
@Kml93 średnia wypłata na full-time w UK to koło 500£/week brutto, czyli można założyć, że ponad połowa ludzi zarabia mniej. Jeżeli kierowca TIRa na luzie wyciąga 1000+ tygodniowki brutto, to znaczy, że mówimy o stawkach 25+/h bez problemu, a to z kolei znaczy, że musi być ogromne zapotrzebowanie.
po 10 latach to chyba slupki w excelu robil w tym uk


@Dab686: i po ch*j hejtujesz typie, może nie od razu został tym programista tylko na przykład 3 lata temu i dopiero od paru lat zaczął odkładać hajs?