Wpis z mikrobloga

Mireczki niedługo zaczynam pracę w jednym z biurowców na Mordorze. Obok Nestle. I teraz moje pytanie, chciałbym dojeżdżać do pracy autem i może orientujecie się gdzie na pewniaka zawsze uda mi się zaparkować gdzieś w zaznaczonym obszarze? Dzisiaj objechalem trochę okolice i raczej przy samych biurach jest to niemożliwe bo większość to prywatne miejsca. Moja firma jeszcze nie oferuje parkingu (może w przyszłości się to zmieni). Ewentualnie jest tam nowe osiedle z parkingami podziemnymi więc byłbym skłonny nawet wynająć od kogoś takie miejsce jeżeli jest w posiadaniu miejsca parkingowego a z niego nie korzysta. Jeśli ktoś coś wie chętnie skorzystam. #warszawa #mordornadomaniewskiej #mokotow
Benny_SaSinbe - Mireczki niedługo zaczynam pracę w jednym z biurowców na Mordorze. Ob...

źródło: comment_1598441155cSuoOlLHRqN8TWQbk03bUc.jpg

Pobierz
  • 50
@Deska_o0 jeszcze nawet nie wiem czy będzie taka możliwość ale wezmę to pod uwagę. Ogólnie widzę, że jest to ciężki temat a niedawno przeprowadziłem się do Warszawy więc pewnie u wielu osób moje pytanie wywołało uśmiech. Ale nawet ta 6 nie jest mi straszna.