Wpis z mikrobloga

wykop to twierdza frustratów co nie potrafią sobie radzić z kobietami :DDDD


@MarCIASTA__: szlaufie! mam żonkę i dzieci, a zanim ją poznałem też nie narzekałem na stosunki męsko damskie, wiec nie nazwiesz mnie frustratem

po prostu jesteś zwykłą lampucerą z wybujanym ego i każdego normalnego człowieka (babki czy faceta) twoje zachowanie obrzydza
po prostu nikt nie lubi ludzi co wyżej srają niż dupę mają i nic do tego nie
  • Odpowiedz
@MarCIASTA__: ale ty jesteś #!$%@? niemiła. Pewnie 6/10 rozowa i myślisz, że wolno ci w taki brzydki sposób spławiać facetów. Fajnie by było jakbyś na mnie wpadła, ja mam pysk 10/10 więc byś pajcowała jak ten typek, a ja bym go pomścił ;3
  • Odpowiedz
Chryste panie co tu sie #!$%@?ło, klasyczny bait z generatora a wykopki się zesrały jak by im kto matki mordował xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MarCIASTA__: ale żenada. Facet normalnie napisał, grzecznie zapytał, chociażby koleżeńsko. Zamiast napisać coś typu "wybacz, nie jestem zainteresowana", to wylałaś chamówę na maksa. Jakbym zobaczył twoją odpowiedź, to nawet bym już piwa nie proponował ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@MarCIASTA__: Po takich przemyśleniach i odpowiedzi nie chciałbym z tobą nawet ubić muchy w kiblu, nie mówiąc o innych rzeczach. Jasne, jeszcze wziął na was kredyt i dał na zapowiedzi, bo koleś się odezwał do p0lki z propozycją wyjścia na kawę. I dziwić się czemu za kilkadziesiąt lat w Polsce będzie ujemny przyrost naturalny, jak panienki sobie wyobrażają za dużo
Tino - @MarCIASTA__: Po takich przemyśleniach i odpowiedzi nie chciałbym z tobą nawet...

źródło: comment_1598402681vNyoWxfURv6CYzIQeFfle4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz