Wpis z mikrobloga

@SweetStud: polubiłem ten komentarz, bo głosił prawdę. Lepsze wylosowanie na loterii genetycznej usprawiedliwia poczucie wyższości, nie miałem na myśli płci tylko ogólny zamysł. Nikt nie jest równy, świat jest oparty na hierarchii.
wykop to twierdza frustratów co nie potrafią sobie radzić z kobietami :DDDD


@MarCIASTA__: szlaufie! mam żonkę i dzieci, a zanim ją poznałem też nie narzekałem na stosunki męsko damskie, wiec nie nazwiesz mnie frustratem

po prostu jesteś zwykłą lampucerą z wybujanym ego i każdego normalnego człowieka (babki czy faceta) twoje zachowanie obrzydza
po prostu nikt nie lubi ludzi co wyżej srają niż dupę mają i nic do tego nie ma frustracja
@MarCIASTA__: ale ty jesteś #!$%@? niemiła. Pewnie 6/10 rozowa i myślisz, że wolno ci w taki brzydki sposób spławiać facetów. Fajnie by było jakbyś na mnie wpadła, ja mam pysk 10/10 więc byś pajcowała jak ten typek, a ja bym go pomścił ;3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MarCIASTA__: ale żenada. Facet normalnie napisał, grzecznie zapytał, chociażby koleżeńsko. Zamiast napisać coś typu "wybacz, nie jestem zainteresowana", to wylałaś chamówę na maksa. Jakbym zobaczył twoją odpowiedź, to nawet bym już piwa nie proponował ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@MarCIASTA__: Po takich przemyśleniach i odpowiedzi nie chciałbym z tobą nawet ubić muchy w kiblu, nie mówiąc o innych rzeczach. Jasne, jeszcze wziął na was kredyt i dał na zapowiedzi, bo koleś się odezwał do p0lki z propozycją wyjścia na kawę. I dziwić się czemu za kilkadziesiąt lat w Polsce będzie ujemny przyrost naturalny, jak panienki sobie wyobrażają za dużo
Pobierz
źródło: comment_1598402681vNyoWxfURv6CYzIQeFfle4.jpg
@NiePrzekladajTegoNaJutro: Ku*wa jak Cię czytam to mi się słabo robi... Typowa #p0lka lampucera dowartościowywuje się w internecie i to jeszcze na wykopie, wyśmiała gościa bo chciał się umówić na kawę. Nie wszyscy muszą nam się podobać ale miejmy szacunek do siebie na wzajem, a jeżeli jeszcze przyznajesz jej racje to jesteś tak samo pustym człowiekiem jak ona...
Skrót konwersacji Boy : - O kawe robisz, moge się dołączyc? Ja : - Tak Boy : - Nie chce mi się dzisiaj, też tak masz? :D Ja : - Yhym. I Koniec. Mega fajnie się gadało XD
@MarCIASTA__ jeśli nie bait, to faktycznie mu się dziwię, że chce iść na kawę lub piwo, bo whui wygadana jesteś. Powinien wierszem zagadać, rzucać żartami i zabawiać najładniejszą kobietę w firmie, aby ta nie
za każdym razem to samo, nie wiem kto jest bardziej upośledzony, wykopki które nie potrafią rozpoznać fejka czy op który nie potrafi takiego porządnie zrobić, przecież to wygląda jak gówno xD
@MarCIASTA__: ale z ciebie cham, w zyciu bym tak nie potraktowala faceta ktora odwazylby sie gdzies mnie zaprosic, a na brak powodzenia sama nie narzekam i jakos nie ksiezniczkuje jak ty. Mozna to zrobic grzeczniej nawet chocby podbil do ciebie najgorszy pasztet... zenada dziewczyno
Szczerze to mega słabe tak kogos wyśmiać tylko dlatego, że miał ochotę Cię lepiej poznać. Czasy gimbazjum juz chyba dawno minęłaś, można było kulturalnie odmówić, a nie jak glupia pipa się zachowywać.
@MarCIASTA__