Wpis z mikrobloga

I bardzo dobrze że od razu dała jasno do zrozumienia, że nic z tego nie będzie, nie wiem o c--j chodzi z tymi najwyżej plusowanymi komentarzami xD Tak to by pajacował ciągle myśląc, że ma szansę, bo fajnie się spędza razem czas i widać, że jej się to podoba, skoro daje się ciągle wyciągać. Tu kawka, tam kino, spacerek. Lepiej od razu postawić sprawę jasno niż dawać nadzieję i czekać z tym
  • Odpowiedz
@terrancee: K---a faceci miejcie godność. Nie to znaczy nie i na c--j drążyć, każdy ma prawo sobie wybierać z kim chce pić kawę i z kim chce się r----ć. Po co się tak upodlacie. xD

Jeszcze tylko zabrakło tam "BŁAGAM ZROBIĘ CO ZECHCESZ TYLKO BŁAGAM SPOTKAJMY SIĘ JESZCZE NIE ODRZUCAJ MNIE JA SIĘ ZMIENIĘ" XD
  • Odpowiedz
@terrancee: ty weź lepiej nie używaj słów, których znaczenia nie rozumiesz, kukoldzie xD Jak bronisz tego typa to nie jesteś lepszy od spermiarza, byś tylko latał za nią, a ona by ci kazała s--------ć i tak w kółko, jeszcze byś jej stupki wylizał xD Aż w końcu by cię znalazła w wannie. Dariusz to ty? XD
  • Odpowiedz