Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 70
Myślisz, że w erze #hipergamia przynajmniej Chady mają łatwo na #tinder ?
Otóż w sobotę, zagadała do mojego #chad pewna #p0lka . Gdy przywitałem się z nią nic nie odpisała.
Chciała jedynie dać znak, że mój Chad jest godny by dostąpić zaszczytu pajacowania przed księżniczką.
TAK. W 2020, musisz być chadem by być w ogóle dopuszczonym do grona adoratorów.
To jedynie wstęp. Długa lista innych wymagań czeka na Ciebie do spełnienia.
It's over
#przegryw ##!$%@? #incel #podrywajzwykopem #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #blackpill #blackpillraw #stulejacontent #rakcontent
Pobierz B.....W - Myślisz, że w erze #hipergamia przynajmniej Chady mają łatwo na #tinder ? 
...
źródło: comment_1598304291pNMCPqDFfSKCreF7ytyqaY.jpg
  • 27
Wykopki wykopkom zgotowały ten los.


@caslin: To chyba żadna tajemnica. W ogóle bawi mnie obwinianie kobiet o sytuację matrymonialną na jakichś Tinderach, kiedy główną winę ponoszą tzw. simpy. Czyli napaleni incele traktujący nawet niezbyt atrakcyjne dziewczyny jak boginie.
@Blackpill_RAW @caslin Niestety prawda jest bardzo bolesna, wykopki zakładają nawet konta Julką żeby śmieszkować z Chadów, a tu proszę, okazuje się, że Chad może być też inteligetny i szybko wyczuwa ścieme.

Jak Juleczka jest ogarnięta i ładna, to nie weźmie sobie byle kogo, nawet na to nie liczcie, skończyło się eldorado RUCHAŃSKA sprzed 5 lat. ( ͡º ͜ʖ͡º)
TAK. W 2020, musisz być chadem by być w ogóle dopuszczonym do grona adoratorów.


@Blackpill_RAW: Słuchaj. Mam dobrego znajomego, pracuje w szpitalu. Z wyglądu może 6/10 max, szczupły (chudzielec) wąska szczęka, zwykłe oczy (nie ma huntera).

Pomyślałbyś jakbyś go zobaczył - albo przegryw albo ma żonkę i dzieci taki grzeczny facet. Gość jakieś pół roku temu miał szkolenie indywidualne z uwodzicielem na które wydał pewnie więcej niż miesięczna jego wypłata. Obecnie