Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 70
Myślisz, że w erze #hipergamia przynajmniej Chady mają łatwo na #tinder ?
Otóż w sobotę, zagadała do mojego #chad pewna #p0lka . Gdy przywitałem się z nią nic nie odpisała.
Chciała jedynie dać znak, że mój Chad jest godny by dostąpić zaszczytu pajacowania przed księżniczką.
TAK. W 2020, musisz być chadem by być w ogóle dopuszczonym do grona adoratorów.
To jedynie wstęp. Długa lista innych wymagań czeka na Ciebie do spełnienia.
It's over
#przegryw ##!$%@? #incel #podrywajzwykopem #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #blackpill #blackpillraw #stulejacontent #rakcontent
Pobierz B.....W - Myślisz, że w erze #hipergamia przynajmniej Chady mają łatwo na #tinder ? 
...
źródło: comment_1598304291pNMCPqDFfSKCreF7ytyqaY.jpg
  • 27
@Plotkova99: nie ma czegos takiego jak uwodzenie.Ruchasz na tyle na ile pozwala ci twoj wyglad.Kursy uwodzenia to gowno i naciaganie samotnych mezczyzn na kase,nawet bym napisal ze robienie ludziom masowo "wody z mozgu".6/10 to w naszej spolecznosci upper normie,nie chad ale juz nie zwykly przecietniak.Modelka 8/10 nawet by na takiego nie popatrzyla,bylaby zajeta odczytywaniem propozycji seksu i randek od chadow
nie ma czegos takiego jak uwodzenie.Ruchasz na tyle na ile pozwala ci twoj wyglad


@Johnnysinspolscyfani: GÓWNO PRAWDA... To jakbyś napisał, że sprzedając samochód czy inne dobro nie ma znaczenia sprzedający. A jednak dobry sprzedający wciśnie gówno po zawyżonej cenie.

6/10 to w naszej spolecznosci upper normie,nie chad ale juz nie zwykly przecietniak

Oczywiście, że tak. Co nie zmienia faktu że to wciąż za mało żeby sobie chłopak o takim wyglądzie z
@Plotkova99: teorie o "uwodzeniu"mozna obalic jednym prostym eksperymentem na tinderze gdzie chad wyzywa i nie szanuje #p0lka a ta i tak umawia sie z nim na seks.Mimo tego ze ten ma zerowe umiejetnosci "gry".Reakcje chemiczne w gadzim mozgu kobiety to nie jest sprzedawanie samochodu.Dobrych genow nie da sie podrobic,atrakcyjnosci nie da sie nabyc,jest to cecha wrodzona,scisle skorelowana z genami
@Plotkova99: nie wiem co to za gowno i wiem ze chad nie musi tego stosowac.Jak tak wierzysz w uwodzenie to idz i podrywaj chada(zaraz napiszesz ze chady sa oblesne i wolisz 170cm zakolaka),wiec napisze zebys uwiodla top tier 9/10 przystojniaka i zdala nam na tagu relacje.Wtedy uwierze ze cos takiego moze istniec