Wpis z mikrobloga

Mircy jaka inba. Przed chwilą polskie patusy które piły alko na przystanku autobusowym drąc przy tym papę w nieboglosy, po zwróceniu uwagi przez mojego sąsiada, Turka (swoją drogą złotego człowieka, który nieraz pomagał mi w ogródku czy przy naprawach) wykopały najpierw drzwi od klatki, by za chwilę wykopać jego drzwi wbijając się do mieszkania, gdzie mieszka z dwójką małych dzieci i żoną. Bardzo sympatyczna rodzina, nigdy żadnego problemu. Przyjechało ogólnie pięć radiowozów. Właśnie muszę słuchać tych sebixow tłumaczących się z zajścia policji... Jest mi w tym momencie wstyd, normalnie wstyd, że takie pasożyty mówią w moim języku. Jeden oczywiście koszulka "Polska" z orzełkiem. Ja pier.. le...

#inba#inba #patologia
Pobierz kurczakos1 - Mircy jaka inba. Przed chwilą polskie patusy które piły alko na przystan...
źródło: comment_15981326808d0UZvXT8lNYRY2O90AOSQ.jpg
  • 74
@kurczakos1: za #!$%@? się komuś do domu w którym śpią dzieci powinno być bezwzględne grzanie puchy.


@Tomasztom posiedzą, popierdzą w stołek, pójdą na spacerniak, jedzonko i takie tam rozrywki. Nowe kontakty złapią.

Powinny być roboty po 16h na dzień, tak żeby na ryj padali jak wracają. Takie roboty społecznie użyteczne. Wiem, pilnowanie kosztuje, ale jednak lepiej niż samo pozbawienie wolności.