Wpis z mikrobloga

Mircy jaka inba. Przed chwilą polskie patusy które piły alko na przystanku autobusowym drąc przy tym papę w nieboglosy, po zwróceniu uwagi przez mojego sąsiada, Turka (swoją drogą złotego człowieka, który nieraz pomagał mi w ogródku czy przy naprawach) wykopały najpierw drzwi od klatki, by za chwilę wykopać jego drzwi wbijając się do mieszkania, gdzie mieszka z dwójką małych dzieci i żoną. Bardzo sympatyczna rodzina, nigdy żadnego problemu. Przyjechało ogólnie pięć radiowozów. Właśnie muszę słuchać tych sebixow tłumaczących się z zajścia policji... Jest mi w tym momencie wstyd, normalnie wstyd, że takie pasożyty mówią w moim języku. Jeden oczywiście koszulka "Polska" z orzełkiem. Ja pier.. le...

#inba#inba #patologia
Pobierz
źródło: comment_15981326808d0UZvXT8lNYRY2O90AOSQ.jpg
  • 74
@Takbyloniezmyslam Ja ich z kojarzę z widzenia, jeden ma delikatny śląski akcent, drugi to typowy sebix degenerat.

Siedzieli na przystanku z baterią browarków. Promile zaczęły wjeżdżać, to też zaczęli powoli zachowywać się jak dzicz, drąc ryja. Sąsiad szedł do auta, napomknął, żeby jak mogą byli trochę ciszej bo ma w mieszkaniu śpiące dzieci. Jeden z nich od razu rzucił się do niego, słyszałem jakąś przepychankę pod drzwiami. Słyszałem tylko jakieś "du Schweine",