Wpis z mikrobloga

  • 1679
Mircy jaka inba. Przed chwilą polskie patusy które piły alko na przystanku autobusowym drąc przy tym papę w nieboglosy, po zwróceniu uwagi przez mojego sąsiada, Turka (swoją drogą złotego człowieka, który nieraz pomagał mi w ogródku czy przy naprawach) wykopały najpierw drzwi od klatki, by za chwilę wykopać jego drzwi wbijając się do mieszkania, gdzie mieszka z dwójką małych dzieci i żoną. Bardzo sympatyczna rodzina, nigdy żadnego problemu. Przyjechało ogólnie pięć radiowozów. Właśnie muszę słuchać tych sebixow tłumaczących się z zajścia policji... Jest mi w tym momencie wstyd, normalnie wstyd, że takie pasożyty mówią w moim języku. Jeden oczywiście koszulka "Polska" z orzełkiem. Ja pier.. le...

#inba#inba #patologia
kurczakos1 - Mircy jaka inba. Przed chwilą polskie patusy które piły alko na przystan...

źródło: comment_15981326808d0UZvXT8lNYRY2O90AOSQ.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 47
@Tomasztom:

za w------e się komuś do domu w którym śpią dzieci powinno być bezwzględne grzanie puchy.

Chyba możliwość o-------a śmiecia i telefon po policję, żeby eskortowali ci szybko śmieciarkę pod dom.
Btw, mogłeś słuchać albo jakoś inaczej ogarnąć ich dane- jakby wszyscy wiedzieli, że taki odpad nazywa się tak i tak, to by skutecznie zniechęcało..
  • Odpowiedz
@Szczodry_Pazdzioch: Ale Ford chyba jakiś duży przetarg przytulił, bo coraz więcej Smaxów jeździ, w tym nowym
Oczojebnym malowaniu, dlatego może być to też NRW. Ale tak jak piszesz w komentarzu na dzień dzisiejszy, jeszzcze bardzo duża przewaga BMW.
  • Odpowiedz