Wpis z mikrobloga

W sumie nie jestem zaskoczony, na wykopie są jacyś ludzie ultra przewrażliwieni na każdym punkcie, co nawet widać przy okazji COVID. Ograniczenie prędkości w zabudowanym 50km/h? Jedź 40 na wszelki wypadek. Nie można pić alkoholu w ciąży? Broń cię boże dotykać bezalkoholowe piwo, najlepiej nawet nie przebywaj w pomieszczeniu, w ktorym jest alkohol. Przy COVID zalecają noszenie maseczki? Zakładaj maseczkę i rękawiczki, a najlepiej to siedz na dupie w domu, chcesz mieć
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Z tego, co ostatnio czytałam, badania nie wskazują ani na szkodliwość, ani na nieszkodliwość alkoholu.

Dlatego napisałam, że MOŻE nam zaszkodzić.
Nie ZASZKODZI, tylko MOŻE ZASZKODZIĆ.

""trudno jest precyzyjnie określić jaka ilość wypitego alkoholu może być szkodliwa, dlatego w okresie ciąży lepiej zachować
  • Odpowiedz
@ostrzyjnoz Mam wrażenie, że zamknęłaś się na swoje racje, gloryfikując mężczyzn, a tak naprawdę nie znasz ani ich ani kobiet (ale ja też nie znam). Świadomie odcinasz się od kobiet, zawężając swoje horyzonty, dobierając znajomych według utartego schematu. Nie zarzucam Ci, że nie znasz świata, tylko że nie jesteś lepsza od innych kobiet. I to jest jedyna rzecz, która mnie ztrigerowała w Twojej wypowiedzi.
Ale nie ma sensu się sprzeczać o
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: To ja również poproszę o dyplom medyczny.
A może ból dupy, bo nie dostałeś się na medycynę i jesteś farmaceutą?


A. No i poproszę te badania świadczące o tym, że alkohol nie szkodzi w ciąży. Ja swojej tezy nie jestem w stanie udowodnić, co dosyć oczywiste- skoro twierdzę, że nie ma takich badań, to nie mogę ich pokazać, skoro ich nie ma.
Ale Ty twierdzisz, że są takie badania,
  • Odpowiedz
ale tu chodzi o coś innego, jak kobieta pija sobie piwka 0.5% to jest szansa że machnie przy okazji jakiegoś Redsa czy coś podobnego


@pepe_czarodziej: czyli kobieta nie powinna pić piwa bezalkoholowego, bo przypadkiem straci rozum i wypije piwo alkoholowe

XDDDD O #!$%@?, o boże XD
  • Odpowiedz