Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ostrzyjnoz: chodziło mi o to że napisałaś

Ale z opowiadań innych osób (nie mówię tu o jakichś anonimowe.pl czy trollkontach)

Sądziłem że chodzi Ci o twoich znajomych
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun FAS to nie efekt piwa 0.5% czy nawet sporadycznej lampki wina tylko alkoholizmu w ciąży. Niewielka ilość alkoholu nie zrobi dziecku krzywdy, co nie znaczy, że należy go testować...
Wazny jest też okres ciąży. Przez pierwszy miesiąc np. kobieta może nawet nie wiedzieć, że jest w ciąży. W Polsce, z naszą kulturą upijania na umor, również kobiet, kazdy miałby FAS podążając za twoją wiedzą.
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun: pomijasz jedną zasadniczą sprawę, alkohol jest w bardzo wielu produktach gdzie sie go nie spodziewasz. Zacznijmy od kiszonek, przez kefiry czy chleby na zakwasie w każdym produkcie FERMENTOWANYM ten alkohol jest. I teraz tak, jeżeli uznamy że piwo 0.5 jest dla kobiety potencjalnie niebezpieczne i nie ma bezpiecznej dawki alkoholu dla ciężarnej to taka kobieta w ciąży powinna również unikać innych produktów fermentowanych. Myślę, że podczas ciąży są większe
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ostrzyjnoz: dlatego nielubię pisać z innymi ludźmi na internecie. Nie jestem w stanie dobrze napisać o co mi chodzi. Masz fajnych znajomych którzy proponują kobiecie w ciąży proponują alkohol.
  • Odpowiedz
@crispy_cornflakes

@Elmirka16: serio myślisz, że Polki sa na tyle głupie? XD

To w takim razie zakażmy sprzedaży wody w dużych ilościach, bo ktoś może sie przekręcić od wypłukania elektrolitów xD

miesiąc temu baba wjechała na przejazd kolejowy bo myślała że pociąg chce ją przepuścić
  • Odpowiedz
@Patryg80: Fajnych, bo nikt nie zachodzi w ciążę?

Cóż.
Mając na uwadze, że 90% znajomych to mężczyźni, to chyba dobrze, nie? ;)

@ostrzyjnoz a myślałaś może kiedyś o tym, że nie masz koleżanek, bo Twoje poglądy wpisują się w program znany z "Opowieści podręcznej"?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
aha jesli lidl sobie poslichal Parp albo np wujka mietka ktory mu powiedzial jaka zasade powinni wprowadzic w swoim sklepie- i jesli lidlowi ta zasada sie spodoba to musi tylki sprawdzic czy rada wujka mietka jest ujeta w prawie i UWAGA jesli Nie jest to lidl dziala bezprawnie wedlug pana kopyry. Czapki z glow za logike
  • Odpowiedz
@camelinthejungle: Nie wiem, co to za książka (czy film, nie pamiętam), ale ja doskonale wiem, dlaczego nie mam koleżanek.
Bo mam inne poglądy niż większość kobiet i wyrażam je bezpośrednio, nie aluzjami, nie z uwagą, by kogoś nie zranić.
Niewielka ilość osób sobie to we mnie ceni, większość się obraża.
Jeśli ktoś nie jest w stanie znieść prawdy, to trudno, nie trzeba mi takich znajomych.
W sumie to ciekawe, że
  • Odpowiedz
  • 11
@ostrzyjnoz nie, bo jesteś niemiła, grubiańska, wywyższasz się nad innymi kobietami "bo tak, bo Ty jesteś lepsza" i myślisz że pozjadałaś każdy rozum, a przy logicznych argumentach się nie odnosisz, albo uciekasz. Byłabyś na tagu przegryw, gdybys była facetem. To dlatego nie masz koleżanek :*
Koleżanek to niewiele mam ja - z podobnych powodów, ale nadal mam kilka bliskich babeczek, do których w każdej chwili ja mogę zadzwonić i one do
  • Odpowiedz
@ostrzyjnoz: no spoko, ale dołóż do swoich poglądów jeszcze czynnik pragmatyczny. Świat nie jest taki jak Ty i grupa Twoich znajomych. Twoje wypowiedzi w tym temacie przypominają schematy inkwizytorów z PARPY, którzy wszelkie zło na świecie wiążą z alkoholem tylko że... wychodzi im akurat nie najlepiej. Tak, ludzie piją. Tak, Polacy też piją i to nie jakoś super dużo, po prostu duża część Polaków pije głupio i ryzykownie. PARPA natomiast
  • Odpowiedz
@ostrzyjnoz: Niesmacznej dla ciebie, niesmacznej dla mnie - tylko mi na przykład nie smakuję też polecana przez ciebie Hellena i słodkich rzeczy nie spożywam, bo mi zwyczajnie nie smakują.

Piwo bezalkoholowe nazywa się piwem głównie z powodów marketingowych, podobnie jak sławne "szampany" Piccolo. Dla bezpieczeństwa pewnie tamtego produktu też odradzałabyś, żeby spożywać?

Ta woda którą tak usilnie polecasz to przecież nic innego jak wódka 0%, czy nie lepiej dla bezpieczeństwa nie
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: W sumie nie jestem zaskoczony, na wykopie są jacyś ludzie ultra przewrażliwieni na każdym punkcie, co nawet widać przy okazji COVID. Ograniczenie prędkości w zabudowanym 50km/h? Jedź 40 na wszelki wypadek. Nie można pić alkoholu w ciąży? Broń cię boże dotykać bezalkoholowe piwo, najlepiej nawet nie przebywaj w pomieszczeniu, w ktorym jest alkohol. Przy COVID zalecają noszenie maseczki? Zakładaj maseczkę i rękawiczki, a najlepiej to siedz na dupie w
  • Odpowiedz