Wpis z mikrobloga

Kobieta w ciąży, która chciałaby na pewno wykluczyć wszystkie czynniki ryzyka, musiałaby sobie sama hodować pokarm w przydomowym ogródku, regularnie badając zawartość gleby i sprawdzając wszystko sześć razy przed spożyciem.


@camelinthejungle: generalnie to powinna w ogóle nic nie jeść i nie oddych, bo w pierwszym trymestrze według internetów to może zaszkodzić absolutnie wszystko, nawet zbyt częste mruganie powiekami ( ͡º ͜ʖ͡º)

nie ma aktualnie żadnych naukowych
niemniej myśle ze dopóki nie współpracujesz z dziećmi z fas to nie wiesz o czym mowa, z fartem.


@girlsjustwannahavefun: a dzieci ci powiedzą, ile matka wypiła w ciąży czy o co chodzi? XD Co ma do tego współpraca z dziećmi z FAS?

Takie deklaratywne badania i historie są gówno warte za przeproszeniem jako materiał naukowy, a kobiety zwyczajnie ze wstydu kłamią ¯\_(ツ)_/¯ Jest to problem znany środowisku naukowemu, głównie socjologom, od
@pepe_czarodziej: Znaleźli się obrońcy picia piwa bezalkoholowego w ciąży.
Ma tyle czy tyle gram, nieważne.
Piwo nie jest człowiekowi do życia potrzebne.
Można się od niego powstrzymać na 9 miesięcy, świat się nie zawali.
A tu wszyscy uważają, że ciężarne piją, czy może nawet, powinny się napić piwka bezalkoholowego, no bo jak to. Impreza rodzinna, a ona się nie napije?
Mamy naród pijaków, Polacy to ludzie, którzy nie wyobrażają sobie nie
Nie twierdzę, że FAS nie istnieje i że kobiety w ciąży nie powinny pić, przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem.


@geuze: znaczy twierdzę, że nie powinny w ogóle pić, jedno zaprzeczenie za dużo ( ͡º ͜ʖ͡º)
@pepe_czarodziej: A OP nie zauważyłem ze Pawełek ma około 2% a nie 0,5 czyli są to wartości porównywalne szczególnie biorąc pod uwagę ze piwo te ma DO 0,5% czyli Pawełek może mieć nawet więcej ( ͡° ʖ̯ ͡°) kolejny głupio mądry wykopek szukający afery
via Wykop Mobilny (Android)
  • 35
@ostrzyjnoz: ale wiesz, że piwo bezalkoholowe pije się dla smaku, a nie dla alkoholu? Piwa ze wskazaną zawartością 0,0% alkoholu mają realna zawartość mniejszą niż 0,05%. Podobną ilość znajdziesz w pączku, przecież do jego produkcji też wykorzystuje się spirytus. Jeżeli ktoś chce takie piwo wypić to niech pije, a ty przestań rzucać kamieniami.
@dziara1429: Dla smaku to mogę sobie wypić Hellenę.
A wy przestańcie wszystkich zmuszać do picia alkoholu, hurr durr, ograniczamy wolność kobiet, bo przez 1% swojego dorosłego życia nie będą mogły wypić piwa bezalkoholowego.
Serio. Oranżada jest tańsza.
Albo można kupić sobie wodę gazowaną i dolać soku (czy kupny Paola, czy domowy). Też super.
Jak jest impreza, to musi być alkohol, każdy pije, nawet dzieciakom się daje, hehe, niech się uczą.
Tatuś
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
Po komentarzach od razu widać kto nawet nie obejrzał tego filmu

ALKOHOL ZŁY KWIII NIE WOLNO PIWA PÓŁ PROCENT, NARÓD ALKOHOLIKÓW no chyba że w ogórkach kiszonych, kapuście czy dojrzałych owocach, tam jest inny, zdrowy alkohol xdddd

Ja mam wrażenie że niektórzy mają wręcz jakąś alkoholofobię i jak tylko usłyszą o czymś co ma procenty to nagle tracą zdolność logicznego rozumowania.