Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jeżeli „sytuacja na rynku świń jest beznadziejna”, to jak określić większość polskich mężczyzn? Poziom poniżej dna?

Właśnie wróciłem z kilkudniowego wypadu nad morze (Sopot) i jestem zniesmaczony tym, co widziałem na plaży. Skupię się tutaj na grupie wiekowej 18-45:

- większość facetów to zakolaki kartoflaki ze spuchniętą, czerwoną od alkoholu mordą (coś jak pic rel);
- w 80% przypadków fatalna sylwetka – #!$%@? do przodu piwny bęben, mięśnie głęboko schowane pod tłuszczem;
- jeżeli już nie ulaniec, to najczęściej suchoklates z „muskulaturą” nastolatka i łoniakami na twarzy zamiast zarostu;
- skoro już przy włosach jesteśmy – większość dumnych husarzy preferuje fryzjerów po 20 zł za strzyżenie, co widać po ich głowach ze słabymi i źle dobranymi fryzurami. Na widok cen rzędu 100 zł za usługę fryzjerską czy odżywki do włosów za 150 zł pewnie zaczęliby skakać jak małpy w zoo;
- obleśne, nieogolone pachy czy plackowaty zarost torsu to oczywiście standard;
- polackie zachowanie również „w normie” – parawanik, walenie tanich browarów z puszki czy nawet wódy z kieliszków, papierosy, grill turystyczny, disco polo/rapsy z JBLa i zostawianie po sobie chlewu: tak nierzadko wygląda dzień p0laka na „wywczasie”;
- i jeszcze co do zachowania - zaściankowość ma się dobrze. Mam czarnoskórą dziewczynę (kiedyś nawet dodawałem mirko-wyznanie na jej temat), na której widok wielu robiło wielkie oczy (przypominam – środek Europy, 2020 rok) i co prawda nie mieli odwagi nic powiedzieć nam w twarz, ale jestem pewien, że za plecami januszowe podś#!$%@? i hehe żarciki były grane z wielką ochotą.

Serio – atrakcyjnych, czy chociażby zadbanych młodych facetów było może 10%, a mówimy tu raczej o drogiej miejscowości turystycznej, gdzie nie jeżdżą same biedaki.

U kobiet też nie było jakoś mega kolorowo, ale jednak odsetek atrakcyjnych pań był zdecydowanie wyższy, niż u mężczyzn, a te nieatrakcyjne były najczęściej przynajmniej zadbane.

Nie mówię, że każdy urodził się Adonisem - uwarunkowania genetyczne mają duży wpływ na to jak ktoś wygląda - ale zadbanie o siebie naprawdę nie wymaga nie wiadomo ilu pieniędzy: pójście na siłownię, zdrowa dieta, bieganie czy stosowanie nawet niekoniecznie najdroższych kremów do twarzy na pewno jest w zasięgu ludzi, których stać na wakacje w Sopocie.

Sam mocno dbam o sylwetkę i wygląd, ale mam też czas spełniać się na innych płaszczyznach życia. Najczęściej jeżdżę na wakacje za granicę (południe Europy, Karaiby, Azja) i obiektywnie stwierdzam, że ludzie na tamtejszych plażach wyglądają o niebo lepiej niż to, co zobaczyłem w Sopocie (biorę ofkorz poprawkę na różnice w zamożności takich Niemców czy Amerykanów w porównaniu z Polakami).

Nie jestem chadem 10/10, ale wśród tych Mariuszy, Sebków i Patryków czułem się jak model na wybiegu.

Także panowie spod #blackpill i #przegryw – nie narzekajcie wiecznie na „p0lki”, że wolą ładniejszych, tylko choć trochę o siebie zadbajcie. Wy w końcu też raczej nie marzycie o kaszalocie, tylko o dziewczynie przynajmniej w jakimś stopniu atrakcyjnej.

#rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f3f88fb8fce6809e1a68e70
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[======..................................] 15% (36zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 3 lat działania AMW!
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jeżeli „sytuacja na rynku świń jest...

źródło: comment_1598000315hO3CL6IigyradahERsd87H.jpg

Pobierz
  • 123
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nirvanaa03:

no, przyklejam ci łatkę przegrywa, bo prawie każda twoja wypowiedź wręcz krzyczy "przegryw" ¯_(ツ)


To sie wysililas z odpowiedzia XD
Dla was wiekszosc facetow to przegryw_ gdy wam sie nie podobaja. A to ciuchy nie takie jak trzeba, a to praca za malo prestizowa, za niski ale nie karzel, nad charakterem pracuj, psychike zmien, caluj nas w tylek na forach i pisz jakie jestesmy cudowne
  • Odpowiedz
@dnasstorm: tylko świetna sylwetka nie dla każdego jest do wypracowania. Jak ktoś nie ma do tego predyspozycji to kasztuje to mnóstwo czasu, siły, frustracji, wyrzeczeń i wymaga ciągłego pilnowania się. Nie każdy te rzeczy udźwignie. A nawet jeśli, to często efekt odbiegał będzie od oczekiwań
A kiedy już jakiś efejt będzie, to mając predyspozycje do tycia itp. cały czas trzeba będzie pilnować jego utrzymania, co też na życie takiej osoby
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: zgadzam się w 100%. Ale wykopków dupy zapiekły jak tym razem nie było wjazdu na ulane niezadbane p0lki tylko na nich. Ale wykopki im bardziej wjeżdżają na kogoś innego tym bardziej sami są dowartościowani że są jednak gorsi od nich, więc nie jest tak źle. I jeszcze się #!$%@? tłumaczą całkowitym zaniedbaniem i alkoholizmem że to jego styl życia i się nie ftroncaj. Oblech to oblech i #!$%@?, nie
  • Odpowiedz
@KasandrycznyMuminek: no a po co mam się wysilać? Wysilałam się już w x odpowiedziach do ciebie napisanych wcześniej, a ty dalej swoje. Chcesz dalej tkwić w takim toksycznym przekonaniu, że każda cię odrzuci i po co w ogóle cokolwiek w sobie zmieniać i się starać, skoro i tak jestem już na przegranej pozycji. To sobie tkwij w takim przekonaniu i załamuj się jeszcze bardziej.

Zostan juz na tym tinderze i
  • Odpowiedz
narynkuswin: @pianinka: Oczywiscie ze nie mam tego w opisie. Opis mam normalny, z zartem i na samym dole napisalem zartobliwie "zawsze odpisuje!" tak samo jak 80% dziewczyn.

W ogole nie jestem spiety ani naburmuszony. Tylko tutaj na amw musialem opisac jak to wyglada i dlatego odebralas mnie jako buraka.

Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz
ZuchwałyWarchlak: @KasandrycznyMuminek: nie wdawaj się z nimi w takie dyskusje bo szkoda zdrowia, one założą tindera i mają ruchanie w ciągu 5 minut i nie potrafią swoimi ograniczonymi umysłami pojąć, że w przypadku facetów to tak nie działa. Zwłaszcza jak ktoś ma 30+ lat, zerowe doświadczenia i niskie poczucie własnej wartości przez to. Można sobie założyć łachy za 3k zł i walnąć pędzel na głowie,a efekty będą podobne jak
  • Odpowiedz
narynkuswin: Zapewne pijesz pierwszym zdaniem do mojego postu na AMW

To powiedz mi w takim razie dlaczego, jezeli 80% facetow to lyse czerwone byczki z brzuchami, to w przeciagu 2 tygodni sparowalo mnie tylko z 19 dziewczynami 5+/10 z czego tylko 3 napisaly pierwsze?

Prawie 190, wysportowany, dobra kariera, podrozuje, wspinam sie po gorach, plywam na lodkach, 30 lat, byly model, praca za granica na wysokim stanowisku ciagle w marynarce, 4 jezyki obce, pol swiata zwiedzone, normalny poglad na polityke (lewica). Czy dziewczyny wyczuwaja #!$%@? przez przez ekran komputera?
  • Odpowiedz
@nirvanaa03:

Chcesz dalej tkwić w takim toksycznym przekonaniu, że każda cię odrzuci i po co w ogóle cokolwiek w sobie zmieniać i się starać, skoro i tak jestem już na przegranej pozycji.


Nie twierdzę, że każda mnie odrzuci. Wiem jedynie, że każda mnie odrzucała. Zresztą, inna była z takimi jak Ty rozmowa przez ponad 15 lat. Wtedy to nie było entuzjazmu na cokolwiek więcej ze mną. Aż sam się dziwiłem jaką kreatywność w unikaniu mnie przez was uwalnia perspektywa bycia ze mną. Kolega - to max co mi oferowałyście a teraz mam siedzieć na portalach randkowych i liczyć, że się skusicie po tym jak nie wyszło wam z lepszymi ode mnie. Będę takim waszym brązowym
  • Odpowiedz
@dnasstorm:
Tak jak pisałem, ja nie mówię o ludziach nadmiernie otyłych, a o tych, którzy sà nieco przy kości/mają "trochę brzucha" albo ewentualnie mają tak mocne predyspozycje do bycia grubymi, że nie za bardzo są w stanie to zrzucić

Zresztą fatalny wpływ na człowieka i jego funkcjonowanie mają również wieczne kompleksy na punkcie wyglądu i wstyd wobec swojego wyglądu
  • Odpowiedz
ŻarliwaKrowa: @nirvanaa03 zeby zrobic sobie fryzure to najpierw trzeba miec wlosy. W Polsce mamy jeden z najwyzszych w Europie i na swiecie wspolczynnikow lysienia androgenowego. Ci, ktorzy sie gola na lyso nie robia tego bo mysla, ze to fajne, tylko robia to bo innej opcji nie ma. Nikt jakby mogl wybierac nie chcialby miec zakoli/bys lysy. Typowo piszecie, a nic nie wiecie o temacie. Obwiniac kogos o to, ze mial
  • Odpowiedz
Ja miły, spokojny chłopak jestem, co z tego ze mam mordę 3/10 i nawet nie mam chęci zwiększyć swoich szans zadbanym i schludnym wyglądem


ale na co ty chcesz zwiększać szanse przy mordzie 3/10 xddddd
najpiękniejsza cera ciuchy zapach czy włosy (hehehe) nie zmienią w żaden sposób #!$%@? układu kostnego twarzy i tego że jest on odpychający i odbrzyliwy


@nirvanaa03:
  • Odpowiedz
@Chodtok: śmierdzący i zaniedbany 3/10 - fujka
Pachnący i zadbany 3/10 - przeciętniak, który ma szanse znaleźć swoją różową 3/10 (takich też nie brakuje).
Tak to widzę, dla mnie perfumy są na przykład bardzo ważne, od razu ktoś zyskuje w moich oczach jak ładnie pachnie, nie raz zerknęłam na faceta, który może nie był w moim typie, ale byl schludnie ubrany i dobrze pachniał. Z fryzurą czy brodą jest to
  • Odpowiedz