Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jeżeli „sytuacja na rynku świń jest beznadziejna”, to jak określić większość polskich mężczyzn? Poziom poniżej dna?

Właśnie wróciłem z kilkudniowego wypadu nad morze (Sopot) i jestem zniesmaczony tym, co widziałem na plaży. Skupię się tutaj na grupie wiekowej 18-45:

- większość facetów to zakolaki kartoflaki ze spuchniętą, czerwoną od alkoholu mordą (coś jak pic rel);
- w 80% przypadków fatalna sylwetka – #!$%@? do przodu piwny bęben, mięśnie głęboko schowane pod tłuszczem;
- jeżeli już nie ulaniec, to najczęściej suchoklates z „muskulaturą” nastolatka i łoniakami na twarzy zamiast zarostu;
- skoro już przy włosach jesteśmy – większość dumnych husarzy preferuje fryzjerów po 20 zł za strzyżenie, co widać po ich głowach ze słabymi i źle dobranymi fryzurami. Na widok cen rzędu 100 zł za usługę fryzjerską czy odżywki do włosów za 150 zł pewnie zaczęliby skakać jak małpy w zoo;
- obleśne, nieogolone pachy czy plackowaty zarost torsu to oczywiście standard;
- polackie zachowanie również „w normie” – parawanik, walenie tanich browarów z puszki czy nawet wódy z kieliszków, papierosy, grill turystyczny, disco polo/rapsy z JBLa i zostawianie po sobie chlewu: tak nierzadko wygląda dzień p0laka na „wywczasie”;
- i jeszcze co do zachowania - zaściankowość ma się dobrze. Mam czarnoskórą dziewczynę (kiedyś nawet dodawałem mirko-wyznanie na jej temat), na której widok wielu robiło wielkie oczy (przypominam – środek Europy, 2020 rok) i co prawda nie mieli odwagi nic powiedzieć nam w twarz, ale jestem pewien, że za plecami januszowe podś#!$%@? i hehe żarciki były grane z wielką ochotą.

Serio – atrakcyjnych, czy chociażby zadbanych młodych facetów było może 10%, a mówimy tu raczej o drogiej miejscowości turystycznej, gdzie nie jeżdżą same biedaki.

U kobiet też nie było jakoś mega kolorowo, ale jednak odsetek atrakcyjnych pań był zdecydowanie wyższy, niż u mężczyzn, a te nieatrakcyjne były najczęściej przynajmniej zadbane.

Nie mówię, że każdy urodził się Adonisem - uwarunkowania genetyczne mają duży wpływ na to jak ktoś wygląda - ale zadbanie o siebie naprawdę nie wymaga nie wiadomo ilu pieniędzy: pójście na siłownię, zdrowa dieta, bieganie czy stosowanie nawet niekoniecznie najdroższych kremów do twarzy na pewno jest w zasięgu ludzi, których stać na wakacje w Sopocie.

Sam mocno dbam o sylwetkę i wygląd, ale mam też czas spełniać się na innych płaszczyznach życia. Najczęściej jeżdżę na wakacje za granicę (południe Europy, Karaiby, Azja) i obiektywnie stwierdzam, że ludzie na tamtejszych plażach wyglądają o niebo lepiej niż to, co zobaczyłem w Sopocie (biorę ofkorz poprawkę na różnice w zamożności takich Niemców czy Amerykanów w porównaniu z Polakami).

Nie jestem chadem 10/10, ale wśród tych Mariuszy, Sebków i Patryków czułem się jak model na wybiegu.

Także panowie spod #blackpill i #przegryw – nie narzekajcie wiecznie na „p0lki”, że wolą ładniejszych, tylko choć trochę o siebie zadbajcie. Wy w końcu też raczej nie marzycie o kaszalocie, tylko o dziewczynie przynajmniej w jakimś stopniu atrakcyjnej.

#rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f3f88fb8fce6809e1a68e70
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[======..................................] 15% (36zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 3 lat działania AMW!
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jeżeli „sytuacja na rynku świń jest...

źródło: comment_1598000315hO3CL6IigyradahERsd87H.jpg

Pobierz
  • 123
No i się zesrali xD 100% prawdy, ale do tych polackich głów nie dotrze, że wyglądają jak gówno i wstyd się z nimi gdziekolwiek pokazać, nie mówiąc o tym, że wywołują 0 podniecenia swoim zaniedbaniem i niechlujstwem. Jak poznałam niebieskiego to też chodził do fryzjera do Halinek za 20 zł i naciągał na siebie byle co, byle wygodnie, jak mu pomogłam ogarnąć garderobę i znalazłam dobrego fryzjera to natychmiast +4 do wyglądu.
@nirvanaa03: 15% ?? Dobra dam ci 5 stów jak bedziesz siedzieć w jakiejś zwykłej wrocławskiej knajpie ze mną i będziemy liczyć ilu przyjdzie wieśniaków a ilu dobrze ubranych. Śmiem wątpić że naliczysz tych źle ubranych więcej niż 10...urojenia.
Serio – atrakcyjnych, czy chociażby zadbanych młodych facetów było może 10%, a mówimy tu raczej o drogiej miejscowości turystycznej, gdzie nie jeżdżą same biedaki.


@AnonimoweMirkoWyznania:

I co z tego, że to jest droga miejscowość? Przecież w Sopocie plażuje wielu mieszkańców Trójmiasta i okolicznych wioch.
@pi73r: uwierz, że zmienia, dobry fryzjer potrafi lepiej obciąć włosy, potem lepiej się układają. Zresztą polaczki to znają może 2 typy fryzur, właśnie te robione u Grażynki na osiedlu za 15zl - najkrócej jak się da maszynką albo łysa pala. Dobrze, że chociaż moda na te wsiurskie wzory robione maszynką na bokach albo z tylu głowy się skończyła XD nie mówiąc już o brodach - brodę zapuści, ale żeby o nią
@pi73r: Lepiej według kogo, pewnie ciebie, gdzie nie masz pojęcia jak wyglądasz w oczach kobiet ;) Już to z moim przerabiałam. Dobra fryzura potrafi bardzo dużo zmienić w wyglądzie faceta. Barber jak barber, pewnie są dobrzy, akurat mój facet po barberze nadal wyglądał tak sobie, ale za to po dobrym styliście z prawdziwego salonu, a nie metalowej budy pod blokiem totalna przemiana ze zwykłego chłopa w chada.
SzczęśliwaProgramistka: Prawda jest taka, że większość ludzi wygląda...przeciętnie. Owszem, niektórzy kompletnie o siebie nie dbają, ale to inny temat. Natomiast tutaj to trochę wygląda jak leczenie kompleksów.
Ogólnie to, co widać w mediach, na instagramach itd. dość mocno kreuje rzeczywistość, w której niektórzy żyją. Kiedyś ten problem dotyczył głównie kobiet, że się wpędzały w kompleksy, bo panie z okładek, TV, seriali i innych magazynów były idealne, bez zmarszczek. Teraz nierzadko faceci
AnonimoweMirkoWyznania - SzczęśliwaProgramistka: Prawda jest taka, że większość ludzi...