Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jeżeli „sytuacja na rynku świń jest beznadziejna”, to jak określić większość polskich mężczyzn? Poziom poniżej dna?

Właśnie wróciłem z kilkudniowego wypadu nad morze (Sopot) i jestem zniesmaczony tym, co widziałem na plaży. Skupię się tutaj na grupie wiekowej 18-45:

- większość facetów to zakolaki kartoflaki ze spuchniętą, czerwoną od alkoholu mordą (coś jak pic rel);
- w 80% przypadków fatalna sylwetka – #!$%@? do przodu piwny bęben, mięśnie głęboko schowane pod tłuszczem;
- jeżeli już nie ulaniec, to najczęściej suchoklates z „muskulaturą” nastolatka i łoniakami na twarzy zamiast zarostu;
- skoro już przy włosach jesteśmy – większość dumnych husarzy preferuje fryzjerów po 20 zł za strzyżenie, co widać po ich głowach ze słabymi i źle dobranymi fryzurami. Na widok cen rzędu 100 zł za usługę fryzjerską czy odżywki do włosów za 150 zł pewnie zaczęliby skakać jak małpy w zoo;
- obleśne, nieogolone pachy czy plackowaty zarost torsu to oczywiście standard;
- polackie zachowanie również „w normie” – parawanik, walenie tanich browarów z puszki czy nawet wódy z kieliszków, papierosy, grill turystyczny, disco polo/rapsy z JBLa i zostawianie po sobie chlewu: tak nierzadko wygląda dzień p0laka na „wywczasie”;
- i jeszcze co do zachowania - zaściankowość ma się dobrze. Mam czarnoskórą dziewczynę (kiedyś nawet dodawałem mirko-wyznanie na jej temat), na której widok wielu robiło wielkie oczy (przypominam – środek Europy, 2020 rok) i co prawda nie mieli odwagi nic powiedzieć nam w twarz, ale jestem pewien, że za plecami januszowe podś#!$%@? i hehe żarciki były grane z wielką ochotą.

Serio – atrakcyjnych, czy chociażby zadbanych młodych facetów było może 10%, a mówimy tu raczej o drogiej miejscowości turystycznej, gdzie nie jeżdżą same biedaki.

U kobiet też nie było jakoś mega kolorowo, ale jednak odsetek atrakcyjnych pań był zdecydowanie wyższy, niż u mężczyzn, a te nieatrakcyjne były najczęściej przynajmniej zadbane.

Nie mówię, że każdy urodził się Adonisem - uwarunkowania genetyczne mają duży wpływ na to jak ktoś wygląda - ale zadbanie o siebie naprawdę nie wymaga nie wiadomo ilu pieniędzy: pójście na siłownię, zdrowa dieta, bieganie czy stosowanie nawet niekoniecznie najdroższych kremów do twarzy na pewno jest w zasięgu ludzi, których stać na wakacje w Sopocie.

Sam mocno dbam o sylwetkę i wygląd, ale mam też czas spełniać się na innych płaszczyznach życia. Najczęściej jeżdżę na wakacje za granicę (południe Europy, Karaiby, Azja) i obiektywnie stwierdzam, że ludzie na tamtejszych plażach wyglądają o niebo lepiej niż to, co zobaczyłem w Sopocie (biorę ofkorz poprawkę na różnice w zamożności takich Niemców czy Amerykanów w porównaniu z Polakami).

Nie jestem chadem 10/10, ale wśród tych Mariuszy, Sebków i Patryków czułem się jak model na wybiegu.

Także panowie spod #blackpill i #przegryw – nie narzekajcie wiecznie na „p0lki”, że wolą ładniejszych, tylko choć trochę o siebie zadbajcie. Wy w końcu też raczej nie marzycie o kaszalocie, tylko o dziewczynie przynajmniej w jakimś stopniu atrakcyjnej.

#rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f3f88fb8fce6809e1a68e70
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[======..................................] 15% (36zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 3 lat działania AMW!
Pobierz
źródło: comment_1598000315hO3CL6IigyradahERsd87H.jpg
  • 123
żaden sie nie chce wiązać, same onsy, udawanie, nieodpisywanie


@ramionko: bierz pod uwagę zwykłych facetów a nie zajebiście wyglądających ruchaczy i problem sie rozwiąże ¯\_(ツ)_/¯
@KasandrycznyMuminek: no ty masz czas gnić tutaj na wykopie, więc mógłbyś poświecić ten czas na zakupy, ale lepiej znaleźć wymówkę nie mam czasu/pieniędzy/siły (wstaw wybrane), a potem płakać w wykopowych wyznaniach „ej czemu p0lka 8/10 mnie nie chce? Ja miły, spokojny chłopak jestem, co z tego ze mam mordę 3/10 i nawet nie mam chęci zwiększyć swoich szans zadbanym i schludnym wyglądem”
@AnonimoweMirkoWyznania: Kobietom zawsze się wpajało że mają o siebie dbać, a facetom się wydaje że w dzisiejszych czasach wystarczy się tylko pokazać. Tu nie chodzi zresztą tylko o wygląd, wiele babeczek cały czas nad sobą pracuje, dokształca się, rozwija, a faceci jakby zapomnieli że z sobą też coś trzeba robić. Ciągle się powtarza że to kobieta ma pracować nad związkiem, zaskakiwać faceta i tak dalej, a widział kto takie porady jak
@nirvanaa03:

no ty masz czas gnić tutaj na wykopie


No, mam czas. Wywalili mnie ze wszystkich discordów dla przegrywów bo jako jedyny na nich miałem pracę i nie chlałem po robocie aby potem obudzić się w szczerym polu i mieć zabawną historyjkę do opisania. Nie miałem czasu siedzieć tam z nimi więc mnie wykopali. O, dziwo z tych normalnych zagranicznych to nie.

a potem płakać w wykopowych wyznaniach „ej czemu p0lka
@Anna_:

Najgorsze że później przyłazi taki tutaj i zrzędzi i narzeka jak baba jak to mu źle i zrzuca winę na cały świat, zamiast zabrać się za siebie i realnie nad sobą popracować.


To dziala jak ktos jest pomimo problemow fajny. Mielismy tu takiego co wyciagal blisko 25k jako senior dev a nawet na randce z dziewczyna nigdy nie byl a 30stka na karku. Ot introwertyk a nie zadna dusza towarzystwa
Jeżeli „sytuacja na rynku świń jest beznadziejna”, to jak określić większość polskich mężczyzn? Poziom poniżej dna?


@AnonimoweMirkoWyznania: Tak, dokładnie tak.
Jesteśmy #!$%@? robakami bez ambicji którzy jak tylko widzą że komuś idzie lepiej to go ciągną do dołu żeby przypadkiem się nie wyrwał.
Gdybyśmy byli czarni żylibyśmy w gettach i to z nas śmiałaby się Europa że rabując protestujemy.
Żart o piekle i tym że diabeł nie musi pilnować kotła z
To dziala jak ktos jest pomimo problemow fajny. Mielismy tu takiego co wyciagal blisko 25k jako senior dev a nawet na randce z dziewczyna nigdy nie byl a 30stka na karku. Ot introwertyk a nie zadna dusza towarzystwa czy lanser


@KasandrycznyMuminek: Nie wrzucam wszystkich do jednego worka, wiadomo że zdarzają się różne sytuacje. Mimo wszystko uważam że zawsze można coś ze sobą zrobić, na przykład była taka sytuacja facet dobrze zarabia,
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@? tam w Polaków. Powiedz lepiej gdzie wyrwać czarną dziewczynę w Polsce. A większość się gapi bo sami by chcieli egzotyczną piękność przytulić tylko się boi przyznać.

A co do tematu, to wódkę można pić i z klasą. Osobiście wolę czystą od siwuchy bo mnie zmiata z planszy po dwóch szklankach.
narynkuswin: Zapewne pijesz pierwszym zdaniem do mojego postu na AMW

To powiedz mi w takim razie dlaczego, jezeli 80% facetow to lyse czerwone byczki z brzuchami, to w przeciagu 2 tygodni sparowalo mnie tylko z 19 dziewczynami 5+/10 z czego tylko 3 napisaly pierwsze?

Prawie 190, wysportowany, dobra kariera, podrozuje, wspinam sie po gorach, plywam na lodkach, 30 lat, byly model, praca za granica na wysokim stanowisku ciagle w marynarce, 4
narynkuswin: Zapewne pijesz pierwszym zdaniem do mojego postu na AMW

To powiedz mi w takim razie dlaczego, jezeli 80% facetow to lyse czerwone byczki z brzuchami, to w przeciagu 2 tygodni sparowalo mnie tylko z 19 dziewczynami 5+/10 z czego tylko 3 napisaly pierwsze?

Prawie 190, wysportowany, dobra kariera, podrozuje, wspinam sie po gorach, plywam na lodkach, 30 lat, byly model, praca za granica na wysokim stanowisku ciagle w marynarce, 4
To powiedz mi w takim razie dlaczego, jezeli 80% facetow to lyse czerwone byczki z brzuchami, to w przeciagu 2 tygodni sparowalo mnie tylko z 19 dziewczynami 5+/10 z czego tylko 3 napisaly pierwsze? Prawie 190, wysportowany, dobra kariera, podrozuje, wspinam sie po gorach, plywam na lodkach, 30 lat, byly model, praca za granica na wysokim stanowisku ciagle w marynarce, 4 jezyki obce, pol swiata zwiedzone, normalny poglad na polityke (lewica). Czy
@AnonimoweMirkoWyznania: @AnonimoweMirkoWyznania: Już po tym jednym opisie wiem, że bym się z tobą nie umówiła, więc to pierwsza sprawa, jak opis masz w tym samym stylu to pozamiatane. No i oczywiście zapewne nie jesteś tak przystojny jak myślisz, że jesteś.

Tak generalnie to dziewczyny po prostu lubią facetów, z którymi można się pośmiać, wyluzować i z którymi złapią kontakt, a nie buraków, którzy potrafią tylko gadać o tym jaki mają
@EmiliaByun: @miki_w: kto by tak pisał/mówił? Ja? No nie wydaje mi się. Tak by się mogli wypowiadać lydzie, którzy sami rozumują w taki sposób, jak jest przedstawiony w tym (zarzutkowym) wpisie i który ja swoim komentarzem skrytykowałem.

@dnasstorm:

Zaakceptować otyłość

Chorobliwą, zagrażającą zdrowiu otyłość - nie. Ale prawda jest taka, że większość osób, z których ciśnie się bekę na ulicy "o hehe ulaniec, ale ma bebecha, i jaki ulany
@AnonimoweMirkoWyznania: jak ktoś pisze o sobie w taki sposób, tzn w samych superlatywach to w prawie 90% tak nie jest XD jak masz coś takiego w opisie - instant na lewo, bo mnie osobiście żenują takie przechwałkowe opisy. Możesz mieć beznadziejne zdjęcia - ja daje na lewo każdego faceta, który ma tylko zdjęcia z podróży tj. zdjęcie z odległości 20 metrów gdzie nie widać w ogóle twarzy, jak ma tylko zdjęcia