Wpis z mikrobloga

Tak widzę wszystkich przegrywow którzy spuszczają się, że oni mają ZAINTERESOWANIA, powtarzam ZAINTERESOWANIA ( ͡° ͜ʖ ͡°) i oburzają się że Polki to tylko podróże i Netflix (ale i tak za nimi biegają i daliby sobie rękę uciąć żeby którejś dotknąć), a oni mają ZAINTERESOWANIA, i że to skandal że nikt ich nie chce i każdy ma ich za aroganckich nudziarzy xD

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #heheszki #bekazprzegrywow #randkujzwykopem #tinder

Ps.

Pobierz
źródło: comment_1597764345scQrSkCYFQr1K1lg7ERGY7.jpg
  • 58
@Kowixx: to prawda, wykopki nie potrafia pojac ze wiekszosc ludzi ma w dupie zaawansowana matematyke, platona czy historie 2ws.


@tomislawniepelka: to nie chodzi o to co ma się w dupie, tylko o to, że to nie osobowość i wtedy ludzie mają to w dupie. Aczkolwiek myślę że to przez to, że wielu takich ludzi to raczej umysły ścisłe i mają problem z empatią i czytaniem emocji innych ludzi i przez
@Kowixx: Można być aroganckim, ale nie można być nudnym. Wielu osobom to nie wychodzi.
A co do picrel to przypomniał mi sytuację jak upiłem się z dziewczyną na pierwszej randce i powiedziałem że jej fenotyp jest idealny do mojego planu eugenicznego.
Uprzedzając pytanie, tak były następne randki XD
@Kowixx: ja np nie jestem arogancki i nie wywyższam się, że interesuje się tym czy tamtym, chodzi o to, że jeżeli nie masz wielu znajomych, imprez co tydzień i nie jesteś dynamiczny to dziewczyny z automatu cię skreślają, takie wspaniałomyślne są dziewczyny
@Kowixx: Ja na pierwszej randce w parku rozmawiałem z dziewczyną o seryjnych mordercach i #!$%@?, fajnie było, jej też się podobało i się mocno wkręciła xd
Zainteresowania nie są ważne, jeśli jest się wystarczająco atrakcyjny, co nie? To jest clou całej sprawy, co nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)