Wpis z mikrobloga

Tak widzę wszystkich przegrywow którzy spuszczają się, że oni mają ZAINTERESOWANIA, powtarzam ZAINTERESOWANIA ( ͡° ͜ʖ ͡°) i oburzają się że Polki to tylko podróże i Netflix (ale i tak za nimi biegają i daliby sobie rękę uciąć żeby którejś dotknąć), a oni mają ZAINTERESOWANIA, i że to skandal że nikt ich nie chce i każdy ma ich za aroganckich nudziarzy xD

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #heheszki #bekazprzegrywow #randkujzwykopem #tinder

Ps.

K.....x - Tak widzę wszystkich przegrywow którzy spuszczają się, że oni mają ZAINTERE...

źródło: comment_1597764345scQrSkCYFQr1K1lg7ERGY7.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ChadimusPrzegrywus: no popatrz, a sebki 70iq umieja nawiązać rozmowę z drugim człowiekiem przeciwnej płci ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale wiadomo że to wina wszystkich dookoła, tylko nie wasza, standard


@Kowixx: Nom, bo social skillsy to wygląd. Jak dobrze wyglądasz to i o pogodzie można gadać i ćpaniu chlaniu. Jak kiepsko wyglądasz to z automatu druga strona nie jest zainteresowana nawiązaniem kontaktu i będzie jej
  • Odpowiedz
@Kowixx: Oczywiście że tak twierdzę bo tego doświadczyłem i rozumiem przegrywów.
Jak byłem brzydkim grubaskiem to mało komu się chciało ze mną gadać, szczególnie laskom no chyba że naprawdę wspólne tematy mieliśmy.
Po schudnięciu nagle na jakiś spotkaniach opowiadanie o zagrożeniach z samo replikującym się AI które chce produkować znaczki pocztowe zaczęło być niesamowicie fascynujące dla koleżanek. xD

Jak gadasz z kimś brzydszym to sama automatycznie podświadomie będziesz szukać powodu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JakTamCoTam: Prawda! Niemcy faktycznie byli w Tybecie, w 1938 roku, ale w nieco innym celu. Mianowicie, ekspedycję zorganizował Himmler rzekomo chcąc potwierdzić legendy, iż w Tybecie żyją potomkowie białych przodków rasy aryjskiej. Nie do końca wiadomo co tam znaleźli, ale wykonali sporo pomiarów głów Tybetańczyków które później porównywali z pomiarami głów więźniów w Auschwitz. No i #!$%@?, może jestem aroganckim nudziarzem, ale to naprawdę ciekawa historia
  • Odpowiedz