Wpis z mikrobloga

Dzisiaj cały dzień spędziłem na poszukiwaniu meblościanek do Simsów żeby wykończyć duże pokoje swoich Simów, w międzyczasie pobierałem też milion różnych obiektów, modów i dodatków które zaprezentuje w kolejnych dniach. 7 salonów gotowych plus jedno całe mieszkanie które widzieliście wczoraj - oto i one. Każdemu towarzyszyć będzie krótki opis

Całą paczkę swoich modów zamierzam potem spakować żeby każdy mógł sobie je odtworzyć i łatwo znaleźć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Lokal nr 1. Własność Bogusława i Bożeny, mieszkają tu od 1980, ostatni remont robili w okolicach roku 2001 jak Boguś dostał odprawę z kopalni. Wszscy na osiedlu wiedzą że Boguś to dusigrosz i nie zamierza wydawać pieniędzy bez potrzeby. Mimo nalegań Bożeny nie kupili jeszcze nowego telewizora bo przecież stary jeszcze jest i nawet działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gry #simsy #thesims #grajzwykopem
TAG DO OBSERWOWANIA: #bloksimsow
MarianoaItaliano - Dzisiaj cały dzień spędziłem na poszukiwaniu meblościanek do Simsó...

źródło: comment_1597694322kVfM89U6rSTXxoeV5VmPEk.jpg

Pobierz
  • 92
Lokal 19: Mieszkanie Bożeny i Andrzeja odwiedzanego przez chmarę rozwrzeszczanych wnucząt przez co Bożenka musiała pozbyć się ukochanej meblościanki kupionej w domach towarowych Centrum w 1982 na rzecz jednego regału z telewizorem żeby mieć gdzie podawać obiady dla całej rodziny w swoim skromnym dwupokojowym mieszkaniu na 6 piętrze.
MarianoaItaliano - Lokal 19: Mieszkanie Bożeny i Andrzeja odwiedzanego przez chmarę r...

źródło: comment_1597695046LRcgRujCVumH4CqRGtpSiV.jpg

Pobierz
Oprócz powyższych udało mi się pobrać inne obiekty m.in.
- rozkładana kanapa
- pralka
- klęcznik i ograny do budowy kościoła
- suszarka do prania nad wannę
- lodówki w stylu europejskim
- starą kuchenkę
- antenę satelitarną
- spawarkę
- okap
- drabinę
- wieszak na kurtki w przedpokoju
- butelkę wódki

poszukiwania pawlacza, kosza pod zlew, beczki na kapustę i obrusów na stół trwają nadal
MarianoaItaliano - Oprócz powyższych udało mi się pobrać inne obiekty m.in. 
- rozkł...

źródło: comment_1597695674Xqk8KmhQg9TQp8GHjybXmu.jpg

Pobierz