Wpis z mikrobloga

Dzisiaj o godzinie 21:00 zostałem pobity znienacka na własnym podwórku, ponieważ zwróciłem uwagę Madce Polce, że chodzi się lewą stroną drogi, a nie prawą w dodatku z trójką dzieci i wózkiem....straciłem słuch w lewych uchu oraz mam złamaną żuchwę.Dodatkowo usłyszałem, że zostanę zabity za zwracanie uwagi jego żonie. Jechałem busem gdy ona szła całą drogą, więc zatrzymałem się i zatrąbiłem, ponieważ nie chce odpowiadać za jej nieodpowiedzialne dzieci, które mogą wejść mi pod koła. Zostałem wyzwany od debila, bo podobno miałem miejsce, żeby ją wyminąć na skrzyżowaniu.... Byłem na policji, sprawa jest traktowana jako przestępstwo. Co mogę zrobić więcej ? Mam fobię społeczną i boje się już wychodzić z domu. Mogę za to wszystko dostać jakieś odszkodowanie lub zapłaty za leczenie ? #fobiaspoleczna #madka #bombelek #nerwica #przegryw #polskieprawo #policja #odszkodowanie #leczenie
Wyalienowany - Dzisiaj o godzinie 21:00 zostałem pobity znienacka na własnym podwórku...

źródło: comment_1597280838Wfjs6JTaJa3RB3TUPbuPK6.jpg

Pobierz
  • 239
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Wyalienowany Idź do akwokata albo radcy prawnego (radca też może występować w sądzie i często są lepsi niż adwokaci). Pierwsza porada nie kosztuje dużo. Z radcą/adwokatem można wziąć umowę za procent odszkodowania (ale też jest opłata stała w zależności od owotybo która występujesz). Idź do psychologa i zadbaj o obdukcję. Pociagnij sprawę że słuchem.
  • Odpowiedz
  • 2
@Variv P---------e kogoś kto nie ma pojęcia jak wyglądało życie 15 lat temu. Teraz jest znacznie bexpieczniej niż w latach 90 gdzie długie włosy czy broda tym był instant w------l i były dzielnice w których człowiek jak nie znał kogoś na miejscu to się nie pokazywał.
  • Odpowiedz
@Wyalienowany: obdukcja będzie kosztowała ok 300 pln, do tego zadzwoń do policjanta prowadzącego śledztwo i zapytaj się, czy technik(biegły) policyjny może zrobić Ci dokumentacje, jest to traktowane na takiej samej mocy jak papier z obdukcją. Im więcej tego posiadasz tym lepiej. Udaj się do psychiatry ( nie do psychologa ), tam ciśnij, że oprócz fobii społecznej masz depresję i cholera wie co jeszcze, udokumentuj to. Generalnie: nie słuchaj tych idiotów
  • Odpowiedz
@Wyalienowany: nie wiem czy ktoś Ci to już pisał, ale jeżeli chcesz wykorzystać swoje zaburzenia w tej sprawie to idź do psychologa i psychiatry i miej na to jakieś dowody. Jeżeli nigdzie nie pójdziesz się leczyć i tylko w sądzie powiesz, że pogorszyły Ci się objawy np. fobii społecznej to to nic nie da.
  • Odpowiedz