Wpis z mikrobloga

Dzisiaj o godzinie 21:00 zostałem pobity znienacka na własnym podwórku, ponieważ zwróciłem uwagę Madce Polce, że chodzi się lewą stroną drogi, a nie prawą w dodatku z trójką dzieci i wózkiem....straciłem słuch w lewych uchu oraz mam złamaną żuchwę.Dodatkowo usłyszałem, że zostanę zabity za zwracanie uwagi jego żonie. Jechałem busem gdy ona szła całą drogą, więc zatrzymałem się i zatrąbiłem, ponieważ nie chce odpowiadać za jej nieodpowiedzialne dzieci, które mogą wejść mi pod koła. Zostałem wyzwany od debila, bo podobno miałem miejsce, żeby ją wyminąć na skrzyżowaniu.... Byłem na policji, sprawa jest traktowana jako przestępstwo. Co mogę zrobić więcej ? Mam fobię społeczną i boje się już wychodzić z domu. Mogę za to wszystko dostać jakieś odszkodowanie lub zapłaty za leczenie ? #fobiaspoleczna #madka #bombelek #nerwica #przegryw #polskieprawo #policja #odszkodowanie #leczenie
Wyalienowany - Dzisiaj o godzinie 21:00 zostałem pobity znienacka na własnym podwórku...

źródło: comment_1597280838Wfjs6JTaJa3RB3TUPbuPK6.jpg

Pobierz
  • 239
@Satanistic: Dowiedziałem się od znajomego Policjanta, że sprawca wczorajszego pobicia był już wcześniej karany za podobne wykroczenie+trenował sztuki walki w klubie co może doprowadzić do większej kary.


@Wyalienowany: Jeśli trenował sztuki walki to przy odpowiednim wyeksponowaniu tego faktu będzie to świadczyło na jego niekorzyść. Wykładnia w tym zakresie nie jest oczywista, ale powinno pomóc.

Art. 156. Spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu

§ 1. Kto powoduje ciężki uszczerbek na zdrowiu w
@EmDeCe: Dużo to kosztuje ?


Zobacz czy w Twoim mieście nie ma firm, które zajmują się odzyskiwaniem odszkodowań za procent. Zazwyczaj dotyczy to ubezpieczeń przy stłuczkach samochodowych, ale warto poszukać.

Biorą spory procent (ja płaciłem 23%), ale mają lepszą siłę przebicia. Zgłosiłem się kiedyś po tym jak ubezpieczyciel z OC sprawcy mnie olał. Wysłali w moim imieniu pismo i wezwanie do zapłaty i też bez skutku. Następnie miała być droga sądową,
@Wyalienowany: w normalnym kraju za takie pobicie by patusa zabili, ale w socjalizmie panstwo sie troszcy o wysoka ilosc patusow w spoleczenstwie. Glosujcie dalej na socjalizm. Patus dostanie zawiesy i zaplaci zalosne 10 tys odszkodowania. No naprawde super kara za okalecznie drugiego czlowieka. Jedyna sluszna kara jest smierc, powinno sie tylko roznicowac bol wynikajacy z tej kary w zaleznosci od popelnionego czynu.
@Indoktrynator: jakby Ci patus okaleczyl corke to tez bys chcial takiej kary. Lepiej dac smieszna kare dwie mediany wynagrodzenia za okaleczenie twarzy :) Cudowna kara. Az szkoda kogos nie pobic. Jakbys patus wiedzial zanim kogos pobije, ze skonczy sie jego robaczy zywot jak tej czynnosci dokona, to by tego nie zrobil, albo zrobil tylko raz. Kazdy czulby sie bezpieczniej.