Wpis z mikrobloga

Dzisiaj o godzinie 21:00 zostałem pobity znienacka na własnym podwórku, ponieważ zwróciłem uwagę Madce Polce, że chodzi się lewą stroną drogi, a nie prawą w dodatku z trójką dzieci i wózkiem....straciłem słuch w lewych uchu oraz mam złamaną żuchwę.Dodatkowo usłyszałem, że zostanę zabity za zwracanie uwagi jego żonie. Jechałem busem gdy ona szła całą drogą, więc zatrzymałem się i zatrąbiłem, ponieważ nie chce odpowiadać za jej nieodpowiedzialne dzieci, które mogą wejść mi pod koła. Zostałem wyzwany od debila, bo podobno miałem miejsce, żeby ją wyminąć na skrzyżowaniu.... Byłem na policji, sprawa jest traktowana jako przestępstwo. Co mogę zrobić więcej ? Mam fobię społeczną i boje się już wychodzić z domu. Mogę za to wszystko dostać jakieś odszkodowanie lub zapłaty za leczenie ? #fobiaspoleczna #madka #bombelek #nerwica #przegryw #polskieprawo #policja #odszkodowanie #leczenie
Wyalienowany - Dzisiaj o godzinie 21:00 zostałem pobity znienacka na własnym podwórku...

źródło: comment_1597280838Wfjs6JTaJa3RB3TUPbuPK6.jpg

Pobierz
  • 239
Trzymam kciuki stary! Najgorsze co możesz zrobić w tej chwili to mu odpuścić. Tak jak Mirki już pisały, postępowanie karne najbardziej zaboli tego śmiecia
@Wyalienowany: też wszystkie komentarze przeczytałem, mam sytuację trochę podobną do Twojej, tyle że rok temu była więc ja z kolei niczego nowego się nie dowiedziałem. Na dniach, najprawdopodobniej policja wystawi mu zarzuty z Art. 157. KK i być może będą chcieli objąć go środkiem zapobiegawczym z zakazem kontaktu. Zawołaj jak sytuacja się trochę rozwinie.
@Wyalienowany: możesz zacząć od psychologa, ale diagnozę postawić może tylko lekarz psychiatra. Masz fobię społeczną, a możesz mieć też PTSD. Nawet jeśli obecne wydarzenia nie wywołały PTSD, to możesz je mieć jeszcze z dzieciństwa. Potraktuj proszę wizytę u psychologa i psychiatry bardzo poważnie. Niekoniecznie jako maszynkę do robienia pieniędzy z odszkodowania, ale jakoś coś, co poprawi Twoją jakość życia i ustawi je na normalne tory.
@Wyalienowany: Nie popuszczaj, takich ludzi należy karać i izolować od normalnych. Jak sprawa się nagłośni, i kolesia wsadzą to zrobisz wielką przysługę społeczeństwu