Wpis z mikrobloga

Kozajsza - Patrioci wyklęci, na szczęście zdołali obronić swoją rodzinę przez dwójką ...

źródło: comment_1597134581Kj3T0vsjCkXMelpkPWeFPr.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zsokiemowocowym: teraz mają społeczne przyzwolenie na takie akcje. W telewizorze przecież mówią, że nie popierają, ale rozumieją.

Poza tym zwróć uwagę, że ta patola wprost posługuje się hasłami rzucanymi w TV. To są w istocie zwierzęta i u nich ta agresja musi mieć jakiś katalizator. Bez tego sami nie wpadną na powód zaczepki.
  • Odpowiedz
@Kozajsza: wcale się nie dziwię, że nikt nie zareagował, bo po co ryzykować starcie z patusami. Sama zadzwoniłabym tylko na policję, wolałabym uniknąć kosy pod żebro od ich fagasów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kozajsza: przrciez jaskrawe wlosy (różowe zielone czy fioletowe) oznacza w srodowisku sm ze lubia w------l i kompromitacje w miejscach publicznych. to tak jakby pusciz zone w miejsce publiczne z kluczykiem u kostki i dziwic sie ze jakies typy zaczynaja sie przy tobie do niej dobierać
  • Odpowiedz
  • 0
@zsokiemowocowym bo ja wiem czy ktoś tam specjalnie jedzie kiedy do wyboru malta, solacz czy warta - to po prostu te zaszczane ogrody i tamtejsza patologia.
Ilekroć w ramach pracy jestem w tamtych rejonach to zawsze ich spotykasz
  • Odpowiedz
@Kozajsza: wygląda na to, że niestety ale skakanie po radiowozach i robienie akcji wypadowych by atakować ciężarówki zbiera żniwa ... Absolutnie obrzydliwym jest zaatakowanie kogokolwiek ze względu na poglądy a w tym przypadku kary powinny być bardziej niż surowe... Ale kto dotknie elektorat plus...

Musiało się tak skończyć a będzie coraz gorzej. W dużych miastach aktywiści pozwalają sobie na więcej, ostatnio widziałem wpis jednej aktywistki, że osoby LGBT powinny mieć
  • Odpowiedz