Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Mam pytanie - jaką pracę można dostać znając 3-7 języków + polski?
Dwa płynnie, jeden/dwa na C1 reszta na B1/B2, owe języki to #angielski, #niemiecki, #rosyjski, #francuski i języki skandynawskie? Chodzi mi o pracę w miarę dobrze płatną.
Wiem, że tłumacz przysięgły ale co jeszcze? Wszystkie branże wchodzą w grę.

#pytanie #naukajezykow #jezykiobce #praca #rozwojosobisty
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kasia123456789: Tak naprawdę znajomość języków nie jest wyceniana adekwatnie do kosztu i wysiłku, który trzeba włożyć w nauczenie się ich (oprócz zawodu tłumacza przysięgłego). Gdzieś czytałem, że znajomość języka średnio zwiększa zarobki o kilkanaście procent. Liczą się konkretne umiejętności.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@andrzej02: nie potrzeba tam umiejętności typowo informatycznych? W sensie nauki kodowania, języka (takiego jak Java, c++ itd)? Czy to po prostu wyuczone formułki, schematy postępowania ale tłumaczone an kilka języków?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@andrzej02: jakoś jak widzę IT w ogłoszeniu to reaguje alergicznie xD
W ogłoszeniu jest

Handling incoming phone calls / e-mails from customers regarding technical issues related to hardware, software, and network

Delivering professional and prompt service to the clients

Keeping records of all customers’ enquiries in the
  • Odpowiedz
Handling incoming phone calls / e-mails from customers regarding technical issues related to hardware, software, and network

Delivering professional and prompt service to the clients

Keeping records of all customers’ enquiries in the reporting system

Analyzing and resolving most common enquiries by providing step-by-step solutions or using remote access to take control of the computer and solve the problem

Sending more complex enquiries to the relevant IT Support Team


@Kasia123456789:
  • Odpowiedz