Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Alakecz: gdzie ci prawica namawia do ludobójstwa? Ja jestem defacto prawakiem trochę i jakoś mówię że każdego trzeba szanować. BTW mój ojciec dzisiaj powiedział a jest turbo prawakiem odkad pamiętam, że wsparłby osoby lgbt gdyby to nie chodziło o lewicowa walkę polityczną.
@dzarafasaraja:
Jeśli kobieta może nie mieć waginy to czy podział na heteroseksualistów i homoseksualistów ma jakikolwiek sens?
Musimy w takim razie zredefiniować moja orientacje seksualna - jestem mężczyzna który lubi kobiety, ale tylko takie z waginami. Jak to się teraz nazywa? Transfobia? I za to mnie chcecie bić?
@Alakecz:

ja #!$%@? co za fikołek prawactwo namawia dosłownie do ludobójstwa na mniejszościach, ale wtedy jest git, a jak ktoś z lewej (niesłusznie) mówi o biciu tych pierwszych to szybko areszt xD

A za peło...

Nie wstyd wam trochę kreować na męczennika mocno zagubionego atencjusza, który ucieka się (w słusznej sprawie - to akurat jest poza dyskusją) do aktów bezpośredniej przemocy fizycznej i niszczenia mienia oraz nawoływania do podobnych aktów?