Wpis z mikrobloga

Pracuje w sklepie na umowę zlecenie, w swoim grafiku mam dzisiaj na 6.30,patrzę,a tam inna dziewczyna już siedzi na kasie, bo ona ma panieńskie i zamieniła się ze mną
Ja takie wtf, nie zostałam poinformowana, a sama mam ginekologa dzisiaj
Poszłam do kierowniczki, która wróciła z urlopu, pokazuje grafik, okazuje się, że ona ma ten sam co ja :O
A dziewczyna na kasie ma zupełnie inny, poprawiony długopisem(mamy zrobione zdjęcia grafiku)
Dziewczyna zrobiła zdjęcie tego grafiku godzinę WCZEŚNIEJ niż ja
Pytam się kierowniczki co to ma być, a ta mówi, że mamy się dogadać, jej nie było, a nie ma kasjerów na zastępstwo
I proszę bardzo, na 13.30 mam
Nikt mnie nie poinformował, grafik w ogóle był zdjęty przez cały tydzień, ja się nie przejmowałam no bo przecież miałam zrobione zdjęcie
#!$%@? jestem, wiem, że to zleceniówka, ale to straszny brak szacunku
Nie wiem co robić XD mam ochotę to #!$%@?ąć
#pracbaza
  • 122
@kaborecik: tak gadasz a w poniedziałek nawet nie pisniesz słowem o wypowiedzeniu bo Ci się nagle odwidzi. Taki obraz P0laka. Jakbyś była mądra kobieto to bys poszła do lekarza po lewe l4 na dzisiaj żebyś im na złość zrobiła według prawa, ale widze że lubisz być dymana w pracy i obgadywana, skoro nawet osoby na tym samym stanowisku Cię nie szanują i przychodzisz do pracy na 6 a ktoś sobie wziął