Wpis z mikrobloga

@Uuroboros Jedne duże nauszne, które mam do wszytskiego i jak najczęściej.
Jak się łądują to jest opcja nr 2, dokanałowe małe takie pierdyki bezprzewodowe - wjeżdżają też, gdy chcę beret założyć xD albo w łóżku leżę na boku.
No i mam jedne na kabel, takie na wszelki wypadek, jakby wszytskie inne były rozładowane
  • 0
@amefox: a nie możesz ładować w czasie używania? Do komputera używasz bezprzewodowo czy po kablu pana jacka?
Wygodnie ci się z takimi chodzi na bieganie siłownie czy spacer albo gdzie tam z nimi chodzisz czy używasz tylko w domu?

edifier

@Tajemnica_monoszynszyla: I jak jakość dźwięku? Zadowolająca według ciebie? Absolutnie nie krytykuję, po prostu pytam.

Google pixel

@80kg: Kupiłem w podobnym przedziale cenowym co podałeś ile to te które znalazłem
@Uuroboros Właśnie na siłownię/biegać/spacery są najwygodniejsze. Ale ja od wielu lat praktykuje duże autustyczne słuchawki, z opcją wyciszaniem dźwięków z otoczenia xD Ja mam tylko mały leb, więc na siłowni czasem muszę je ściągnąć, np przy wyciskaniu. Ale tak to najlepsze. I niestety nie mogę ich wtedy używać, albo nie ogarnęłam, że mogę. A do kakutera podłączam je również bezprzewodowo
  • 1
@PorzeczkowySok: mistrzu nie jestem godzien by słuchać choć w milimetrze tych dźwięków co ty, wybacz o wielki
@amefox A jak w lato? Największą obawę mam że łeb będzie się okropnie pocił w takich, a w lato no właśnie musiałbym przez czapkę co ciągnęłoby czapkę albo dźwięk byłby gorszy. Kupiłem również takie skullcandy hesh evo bodajże się nazywają ale jeszcze ich nie testowałem szczerze pisząc trochę się cykam ale dostałem do nich
@Uuroboros Z wygody, tak mi jakoś przyjemniej. Ale ja też nie gram w jakieś gierki gdzie potrzebuje aby dźwięk był cudowny, więc nie wyczułam różnicy. I tak, akurat w lato jest niestety gorąco :/ W sumie zapomniałam o tym, że na lato też częściej sięgałam po te maluszki, ja mam redmi budsy 3 lite i są ok. Z dużych mam Sony WHcostam4 i są super duper. No ale w lato się poci
  • 0
przewodnictwem kostnym


@bombilibajbaj: Muszę zapytać, bo rozważałem kupno tego rodzaju choć zaledwie chwilę. Jak się sprawują? Podobno przewodnictwo kostne ma bardzo słaby dźwięk.
@EleganckiSkrzat stosujesz port jack3.5 do słuchawek bezprzewodowych w domu? Jest duża różnica jakości?
@Loginconajmniej4znaki dokanałowe przewodowe? Miałeś z nimi jakieś problemy? Bóle, pieczenie, pogorszenie się słuchu?
Ja stosuję dokanałowe chyba już od 6 lat i w zasadzie samemu mi ciężko określić.