Wpis z mikrobloga

@Pesa_elf: problem z cyklu mam problem, ktory rozwiazuja okulary za 20 (z polaryzacja)


Zwłaszcza u osób, które mają okulary korekcyjne i nawet jeśli ubieram drugie, to te z polaryzacją spadają z nosa przy każdym hamowaniu. XD
  • Odpowiedz
@FlasH: masz pełna racje. Nie tylko kierowców ale i pieszych i moich ulubieńców czyli rowerzystów (tych j------h amstrongow na ostrym kole). Najgorsze ze matoly niezależnie od miejsca w którym sie znajdują nie ogarniają prostej i podstawowej rzeczy. Prawo, pierwszeństwo, satysfakcja czy umiejętności to jedno... po drugiej stronie jest życie i zdrowie. Na drodze nie ma opinii czy przekonań jest fizyka i kodeks. Jesteś pieszym to uważasz na wszystko bo w
  • Odpowiedz
@cwlmod: Ja nikomu nie życzę źle, ale gdyby jakiś debil, zabił ci dziecko na pasach, to nie będzie mi specjalnie szkoda. W sumie za tobą też płakał nie będę...
  • Odpowiedz
ale i pieszych


@ThePPicasso: o tych już pisałem.
Pieszy może być niewidomy, głuchy, może mieć 10 lat i być niespecjalnie rozgarnięty. Sytuacje są różne. A odpowiedzialność finalnie na kierowcy.

To jest najlepszy przykład.
Masz samochód - masz przywilej przejechania przez miejsce w którym mieszkają ludzie, a nie prawo do ich rozjeżdżania.
FlasH - > ale i pieszych

@ThePPicasso: o tych już pisałem. 
Pieszy może być niewi...
  • Odpowiedz
Najwiecej o zwalnianiu mówią ci co prawka nie mają i jezdzą zbiorkomem głównie


@Pesa_elf: Przecież ty k---a koło prawa jazdy nawet nie stałeś, więc masz o prowadzeniu tak zerowe pojęcie jak jest zaprezentowane na twoim c------m memie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pesa_elf: Popieram. Nawet jadąc powoli w takich sytuacjach (a nawet częściej przy wolnej jeździe samochodu) ludzie czasem nie używają mózgu "bo zdążą" i zza krzaka prosto przed maskę.
  • Odpowiedz
@Pesa_elf: Okulary się ubiera po to żeby było widać pod słońce. Najgorsza widoczność to jest wieczorem jak jest szaro żółto, do tego deszcz i o dramat nietrudno.
  • Odpowiedz
  • 0
@furcio masz lustro w domu? Jeżeli tak to spojrz w jego odbicie i tam bedzie idiota o ktorym piszesz. Ja wobec Ciebie mam troche kultury i cię nie wyzywam.
  • Odpowiedz
@Pesa_elf: Jak już zdążyli napisać - dostosuj się do warunków i patrz na znaki. Aczkolwiek w---w rozumiem, bo niektórzy naprawdę nie ogarniają, co widzi kierowca.

Najgorzej, że często kierowcy zapominają o zasadzie ograniczonego zaufania, którą najlepiej dobitnie przypomnieć:
Gdy siadasz za kółko to masz założyć, że każdy inny kierowca lub pieszy to skończony idiota, więc masz uważać na nich, bo w niesprzyjających okolicznościach potrącisz idiotę, a pójdziesz siedzieć jak za
  • Odpowiedz