Wpis z mikrobloga

@cwlmod: Nie wiem ile masz lat ale idź na badania psychomotoryczne dla kierowców - jeśli patrzyłeś sie na drogę i byłeś trzeźwy, to masz

a) początki jaskry i słabe widzenie obwodowe, co by się spinało z twoim opisem o rowerzyście
b) tragiczny refleks
c) jechałeś mocno zmęczony
początki jaskry i słabe widzenie obwodowe, co by się spinało z twoim opisem o rowerzyście


@martwykotek: Proponuję taką zabawę. Ustawię ci taką zajebistą żarówę przed nosem i potem będę cię prztykał w noc za każdym razem jak nie zobaczysz że ci faka pokazuje xD
Proponuję taką zabawę. Ustawię ci taką zajebistą żarówę przed nosem i potem będę cię prztykał w noc za każdym razem jak nie zobaczysz że ci faka pokazuje xD


@cwlmod: nie dziwie się, że z każdej grupy Cię banują a twoja frustracja śmieszy tym bardziej, ze nie masz argumentów na mój komentarz odnośnie Twoich 2 dzwonów XD

: Dziecko, zanim zaczniesz pisać do dorosłych to dojrzej


@cwlmod: Faktycznie, dla kogoś, kto
@cwlmod: a najsmutniejsze jest, że ludzie już w innych postach Ci radzili badania psychomotoryczne pod kątem reakcji na bodźce ale nie

przeciez p0lak honoru takimi bzdurami nie splami XD

jeszcze by coś wyszło i wtedy by była lipa XD
@cwlmod: nie dziwie się, że z każdej grupy Cię banują a twoja frustracja śmieszy tym bardziej, ze nie masz argumentów na mój komentarz odnośnie Twoich 2 dzwonów XD

: Dziecko, zanim zaczniesz pisać do dorosłych to dojrzej

@cwlmod: Faktycznie, dla kogoś, kto ma refleks 80latka 30latek moze być postrzegany jako dziecko :)


@martwykotek: Haha nie ma to jak wkładać kijek w mrowisko ( ͡° ͜ʖ ͡°
a najsmutniejsze jest, że ludzie już w innych postach Ci radzili badania psychomotoryczne pod kątem reakcji na bodźce ale nie

przeciez p0lak honoru takimi bzdurami nie splami XD

jeszcze by coś wyszło i wtedy by była lipa XD


@martwykotek: Nie ludzi tylko osoby takie jak ty. Ludzi nie chciałbym obrażać( ͡° ͜ʖ ͡°)
@martwykotek: No napisz coś jeszcze. Wszyscy uciekli z tego wątku bo dwóch debili wpadło i nie przestawali #!$%@?ć kocopołów.

Ja tylko się z tobą bawiłem, ale w sumie już mi się znudziło.

A teraz żegnam i jednocześnie witam cię w pięknej krainie w której nikogo nie obchodzisz. Papa misiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)