Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 653
Pierwsze zdjęcie
2x halibut z frytkami + 1x surówka z wiadra
Papierowe talerzyki, plastikowy widelec bez noża.
Drugie zdjęcie:
Placki zmieniaczane z gulaszem wołowym i mieszanka sałat
Golonka w piwie z zasmażana kapusta i cwiartkami ziemniaka
Flaczki (których nie ma na focie)
Pół litra piwa do degustacji

Morze 116 zl
Góry 109zl

Nawet nie wiem jak to skomentować...

#morze
#gory
#jedzenie
#jedzzwykopem
#wakacje
Pszesmiewca - Pierwsze zdjęcie
2x halibut z frytkami + 1x surówka z wiadra
Papierowe ...

źródło: comment_1596517586oQBdMX86LJbU1bPNY0TKdZ.jpg

Pobierz
  • 230
chce ci się dzieciakom tłumaczyć jak działa ekonomia i usługi? :p


@Krupier:
1. tak. Inaczej puszczą mnie z torbami.
2. A nawet jeśli nie, to potem nie latam z płaczem po gazetach xD
3. W miejscowościach turystycznych jest tyle knajp, ze znalezienie odpowiedniej to kilka(naście) minut. Dziecko nie umrze z powodu bycia głodnym kilkanaście minut dłużej.
@Pszesmiewca: nikt ci nie kazal tam jechac. jedziesz tam z wlasnej woli i marudzisz. za te 2000zl ktore wydasz na ten urlop moglbys kupic sobie all inclusive do Egiptu czy Turcji i odpoczac jak nigdy przedtem. no ale, co polskie gory i morze to polskie gory i morze, co nie? swiety papiez polak gory kochal wiec plac i nie marudz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@owsikalfred: no jak masz knajpę z papierowymi tackami (czyli zwykła bude do smażenia ryb na starym oleju) to trochę nielogicznym jest porównywanie tego miejsca do normalnej restauracji. Cenowo to wiadomo że polowanie na Warszawke i turystów zza granicy, ale po co porównywać jakość? Można nad morzem zjeść dobra rybkę w normal ej cenie tylko trzeba wejść do restauracji, a nie siąść na drewnianej ławce z rybą na papierze i narzekać że
@picasssss1: ooo gościu, teraz mi zaimponowałeś. Bylem 3 razy nad morzem w tym roku i za kazdym razem w tej knajpie. Generalnie to chyba wyjatek, bo ciezko trafic na taka jakosc, obsluge i w tej cenie. W lutym wszystko zamkniete a tam tlumy, w maju dokladnie tak samo. W sezonie to wiadomo ze klyentom wszystko jedno.

Dla pozostałych - ta restauracja promenada jest na przeciwko Hiltona i bylem swidkiem jak goscie