Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 653
Pierwsze zdjęcie
2x halibut z frytkami + 1x surówka z wiadra
Papierowe talerzyki, plastikowy widelec bez noża.
Drugie zdjęcie:
Placki zmieniaczane z gulaszem wołowym i mieszanka sałat
Golonka w piwie z zasmażana kapusta i cwiartkami ziemniaka
Flaczki (których nie ma na focie)
Pół litra piwa do degustacji

Morze 116 zl
Góry 109zl

Nawet nie wiem jak to skomentować...

#morze
#gory
#jedzenie
#jedzzwykopem
#wakacje
Pszesmiewca - Pierwsze zdjęcie
2x halibut z frytkami + 1x surówka z wiadra
Papierowe ...

źródło: comment_1596517586oQBdMX86LJbU1bPNY0TKdZ.jpg

Pobierz
  • 230
  • Odpowiedz
To w #!$%@? knajpach jesz nad tym morzem. Ja bylem w tym roku i 2x turbot świeży z knajpy poleconej od lokalsow + 2x piwko i tez gdzies kolo stówki wyszlo a bylo sztoszem strasznym. Mysle ze kwestia doboru miejsca. Nie uważam ze bylo jakos drogo nad morzem. Chyba tylko typowi Janusze kreują ten poglad ze nad morzem drogo. "uh halyna piwo na plaży za 10zloty??? W biedroce po 2.30 sprzedaja." xD
  • Odpowiedz
@Pszesmiewca: Hesus, dwa tygodnie temu za meze z owocami morza (~20 dań dla 2 osób) na Cyprze płaciłem 42 euro xD. Nie do przejedzenia, jeszcze wzięliśmy na wynos. Naprawdę nie stać mnie na polskie morze :D.
  • Odpowiedz
@Pszesmiewca: ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wczoraj. Kreta - Rethrymon tuż przy plaży. Cztery osoby. Schabowy z frytkami, spagetti carbonare, pizza peperoni, jakaś sałatka dla żony. Dwie duże półlitrowe cole, woda i duże piwo. Na koniec trzy desery lodowe. Ledwo wstaliśmy. 75E z napiwkiem. Czy to dużo?
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: Bieszczady to uboga gastronomia i jesz jak w jadłodajni, ceny takie jak w Zakopanym. W ogóle jak tu porównywać widoki tatrzańskie do bieszczadzkich. W tym roku pierwszy raz w Bieszczadach, myślałam, że tam nie wiadomo co, a to taki ubogi Beskid. To wolę Beskid ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz