Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 653
Pierwsze zdjęcie
2x halibut z frytkami + 1x surówka z wiadra
Papierowe talerzyki, plastikowy widelec bez noża.
Drugie zdjęcie:
Placki zmieniaczane z gulaszem wołowym i mieszanka sałat
Golonka w piwie z zasmażana kapusta i cwiartkami ziemniaka
Flaczki (których nie ma na focie)
Pół litra piwa do degustacji

Morze 116 zl
Góry 109zl

Nawet nie wiem jak to skomentować...

#morze
#gory
#jedzenie
#jedzzwykopem
#wakacje
Pszesmiewca - Pierwsze zdjęcie
2x halibut z frytkami + 1x surówka z wiadra
Papierowe ...

źródło: comment_1596517586oQBdMX86LJbU1bPNY0TKdZ.jpg

Pobierz
  • 230
  • Odpowiedz
@Pszesmiewca: w Chorwacji za 120zl: piwo, kieliszek wina 200ml, koszyk chleba, risotto z owocami morza, ryba dnia z sałatką, 2 banki śliwowicy na deser. Do tego pewna pogoda. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
jedź w Bieszczady. Widoki fajniejsze, a cała debiliada siedzi w Zakopanem to tam spokój. No i jedzonko spoko

@Felonious_Gru: Jest jeszcze tani jak barszcz Beskid Niski, Sądecki i Pieniny. W Bieszczadach potrafią być w ostatnich latach potworne tłumy.
  • Odpowiedz
ksiązece kosztuje 4zeta typie


@kuba-jikj: a przynosi mi w odpowiedniej szklance i odpowiedniej temperaturze ladna kelnerka za te 4zł?

Takim samym tropem to te talarki ziemniaczane za8zł też przeplacone, bo w biedronce są za 3zł
  • Odpowiedz
@Pszesmiewca: morskie żydostwo ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak na marginesie, nie mogę pojąć, dlaczego Polacy jeżdżą nad ten syf, zwłaszcza ci z południa Polski. Nie twierdzę, że Chorwacja, Bułgaria czy względnie okolice Balatonu są tanie, ale tam przynajmniej mam do czynienia z jakąś jakością. I nikt mi tam nie poda odsmażanej kostki z ryby za 100 złotych.
  • Odpowiedz
@Pszesmiewca: Ja nie wiem gdzie takie rzeczy znajdujecie xD Jak byłęm nad morzem to z reguły te ceny w smażalniach były dość normalne, chociaż tam nie chodziłem, a 110 zł to wydałem w normalnej porządnej restauracji na dwie osoby i to jeszcze z 2 piwami. A najlepsze, że ludzie widzą te #!$%@? ceny i je płacą, a potem narzekają xD
  • Odpowiedz