Wpis z mikrobloga

@rales: z tego co wiem znacząca, jak nie przeważająca liczba kobiet jest za obustronną aborcją. Co się jakiejś kobiecie o tym napomni to nie ma nic przeciwko/popiera.


@vind: Nigdy się nie spotkałem z kobietą która była by za prawną aborcją dla mężczyzn, zawsze jest tłumaczone że to przecież chodzi o ciało kobiety, a jak się dziecko urodzi to jego dobro jest najważniejsze, więc alimenty muszą być.
Nie wspominając że kobiety
Powinna być opcja zrzeknięcie się rodzicielstwa w okresie w którym można dokonać aborcji, wtedy byłoby uczciwie


@Canmoh: Imo świetny pomysł, ale ludzie by to obchodzili, zarówno kobiety jak i mężczyźni. Laski mówiłyby o ciąży dopiero po tym czasie kiedy już aborcja nie jest możliwa, a faceci z automatu dowiadując się o ciąży uznawaliby, że nie chcą dziecka tylko po to żeby nie płacić. Zamysł dobry ale trzeba to jakoś dopracować
@vind: Tak, tak xD słyszałeś o tym prawie które ma domyślnie promować opiekę naprzemienna w przypadku rozwodów? To na pewno widziałeś jak kobiety się zesraly. I to wszystkie. Te z lewa, te z prawa, feministki (które podobno o to walczą tez xD) i nie feministki.

Na pewno popierałaby prawna aborcje xD

Gdyby coś takiego ttlko zaproponować to jestem pewny ze wszystkie kobiety w Polsce ponad podziałami wyszłyby na ulice. Bez porównania