Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@rales: z tego co wiem znacząca, jak nie przeważająca liczba kobiet jest za obustronną aborcją. Co się jakiejś kobiecie o tym napomni to nie ma nic przeciwko/popiera.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 157
@windows95: jak kobieta będzie chciała urodzić dziecko, a mężczyzna dziecka mieć nie chce to i tak będzie musiał płacić alimenty. Powinna być opcja zrzeknięcie się rodzicielstwa w okresie w którym można dokonać aborcji, wtedy byłoby uczciwie.
  • Odpowiedz
@windows95: płód, zarodek głównie ssaków i człowieka, u którego rozwinęły się już najważniejsze układy narządów i który przybrał wygląd zewnętrzny zbliżony do wyglądu noworodka danego gatunku;
u człowieka okres płodowy trwa od 6. tygodnia rozwoju (tj. od 8. tygodnia ciąży) do narodzin.

definicja pwn, jakos nie wskazuje, ze plod to nie czlowiek
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@rales: z tego co wiem znacząca, jak nie przeważająca liczba kobiet jest za obustronną aborcją. Co się jakiejś kobiecie o tym napomni to nie ma nic przeciwko/popiera.

@vind: przepytałem/ankietowałem masę kobiet (głównie lewicowych alternatywek) i w większości zawsze je obrzydzało prawo do aborcji prawnej dla mężczyzn
  • Odpowiedz
@rales: z tego co wiem znacząca, jak nie przeważająca liczba kobiet jest za obustronną aborcją. Co się jakiejś kobiecie o tym napomni to nie ma nic przeciwko/popiera.


@vind: Nigdy się nie spotkałem z kobietą która była by za prawną aborcją dla mężczyzn, zawsze jest tłumaczone że to przecież chodzi o ciało kobiety, a jak się dziecko urodzi to jego dobro jest najważniejsze, więc alimenty muszą być.
Nie wspominając
  • Odpowiedz
Powinna być opcja zrzeknięcie się rodzicielstwa w okresie w którym można dokonać aborcji, wtedy byłoby uczciwie


@Canmoh: Imo świetny pomysł, ale ludzie by to obchodzili, zarówno kobiety jak i mężczyźni. Laski mówiłyby o ciąży dopiero po tym czasie kiedy już aborcja nie jest możliwa, a faceci z automatu dowiadując się o ciąży uznawaliby, że nie chcą dziecka tylko po to żeby nie płacić. Zamysł dobry ale trzeba to jakoś dopracować
  • Odpowiedz
@vind: Tak, tak xD słyszałeś o tym prawie które ma domyślnie promować opiekę naprzemienna w przypadku rozwodów? To na pewno widziałeś jak kobiety się zesraly. I to wszystkie. Te z lewa, te z prawa, feministki (które podobno o to walczą tez xD) i nie feministki.

Na pewno popierałaby prawna aborcje xD

Gdyby coś takiego ttlko zaproponować to jestem pewny ze wszystkie kobiety w Polsce ponad podziałami wyszłyby na ulice. Bez
  • Odpowiedz