Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@zielonki_dupa_cicho: rocznie jest kilka pandemii na świecie i nikt nie robi z tego halo. Gruźlica zabija od cholery dzieci w Afryce i wszyscy mają to w dupie... Oh, wait... To Afryka więc wszystko w porządku. Za to katar w Europie, który groźny jest głównie dla staruszków i ludzi, którzy i tak by niedługo umarli to tragedia. Pandemia. Zamknijmy wszystko bo mi dziadzia umrze (93 lata, ale śpiewaliśmy mu przecież "sto lat").
@zielonki_dupa_cicho Dokładnie wiem o czym mówisz! Sam sie ostatnio na tym złapałem. Zazwyczaj mowilem podobne zdania jak w końcu, po czasie, mogłem sie spotkać ze znajomymi i pogadać co tam sie dzialo. Teraz mowie "jak było to ograniczenie wychodzenia z domu..", ale masz racje #!$%@? sie im jak myślą, ze pandemii juz nie ma XD
@zielonki_dupa_cicho: To jest pranie mozgu po prostu. We francuskich mediach strasza, ze trzeba przygotowac sie na druga fale. Jaka kvrwa druga fale jesli pierwsza sie nie skonczyla? Obecnie jest tyle samo przypadkow zachorowan ile w kwietniu w trakcie zamkniecia wszystkiego, ale ludzie chodza bez masek jak i otworzono wszelkie obiekty.

To jest chore :) Albo wirus jest, zamykamy wszystko i siedzimy w domach, albo nie ma i wszystko otwarte, zadnych masek
Albo wirus jest, zamykamy wszystko i siedzimy w domach, albo nie ma i wszystko otwarte


@azertyazerty: źle kombinujesz, wirus jest, ale mało zjadliwy, coś jak grypa i wszystko otwarte. Ten kurs wydaje się jedynym możliwym.