Wpis z mikrobloga

Znów mnie szara myszka zaskoczyła XD.
Byłem ostatnio na randce, dziewczyna niestety lepiej wyglądała na zdjęciach, z wyglądu no max 4/10. Z wyglądu taka milutka szara myszka, na plus było to, że była bardzo rozmowna i inteligentna, troszkę mi się jej żal zrobiło, że takie miłe dziewczę, a przez urodę będzie musiała się nagimnastykować żeby znaleźć faceta... Taaa, jasne XD.
Jak się trochę rozluźniła to zaczęliśmy sobie opowiadać o naszych poprzednich "podbojach". Jezu drogi...
Ja tu sobie myślę, że może miała max jednego chłopaka + była na kilku randkach, a ta mi zaczyna opowiadać historie o które bym podejrzewał GigaJulki 9/10. Kilka onsów, fwb, seksy z typami +40 za kasę, sponsoring z bogatym facetem, drogie prezenty, twarde narkotyki, #!$%@? muje dzikie węże.
Nie widziałem tylko tych facetów z którymi to robiła, ale wspominała, że byli przystojni, więc pewnie co najmniej przeciętni 5/10.
Jak typiara wyglądająca, jakby grzecznie do kościółka chodziła co tydzień, miała takie przygody, to przecież to jest nierealne żeby jakoś wybadać, czy dziewczyna była puszczalska jeśli sama się nie przyzna.
Jak żyć? ¯\_(ツ)_/¯

#przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow #tinder #p0lka
  • 37
Wystarczy do atrakcyjności fizycznej dodawać też cechy psychiczne i nawet ta cofnięta szczęka może wydawać się atrakcyjna.


@heteropoda: xDD

Śmieszne, że to napisałeś, bo akurat ja mam wadę szczęki, ale na zainteresowanie ze strony mężczyzn nie narzekam.


@heteropoda: Jesteś kobietą więc wiesz, spermiarze wezmą nawet łysą i powyżej 70kg. Zresztą wątpie że masz aż tak dużą wadę jak niektórzy tutaj.
@pijekubusplay Po co piszesz, skoro nie masz nic konkretnego do powiedzenia, tylko "xDD"? Tylko się wygłupiasz i marnujesz czas. Nie, nie mam wielkiej wady, ale wystarczy ona do nastręczania mi kompleksów (pewnie do nich nie mam prawa, bo jestem kobietą, nie?). Poza tym, sam sobie dopowiedziałeś - skoro spermiarz weźmie "wszystko", to znaczy, że ma własne pojęcie atrakcyjności, bo raczej nie poszedłby do łóżka z kimś, kto mu się nie podoba. Ciągle
@heteropoda: O czym ty mówisz? Ocena atrakcyjności subiektywna? Jakimś dziwnym trafem największe powodzenie mają wysportowani, wysocy z ładną twarzą faceci, oraz szczupłe laski ze zdrowymi włosami, ładną buzią i cyckami, a Ty starasz się wmówić, że każdy ma innej pojęcie atrakcyjności? xd Oczywiście, są tacy faceci, którzy lubią grube i zaniedbane, ale to już podchodzi pod chore fetysze, a o czymś takim chyba nie rozmawiamy ;)
Na brak zainteresowania nie narzekasz,
@heteropoda: Bo jak piszesz że nawet cofnięta szczeka u faceta może wydawać się atrakcyjna no to tylko xDD pasuje na twoje brednie. Ale niech będzie.

Ciągle się przekonuję, że wykopki uwielbiają zarzucać kobietom płytkość oraz patrzenie tylko na wygląd, a robią dokładnie to samo


@heteropoda: Ja niczego nie zarzucam, to po prostu prawda, każdy patrzy na wygląd i jest to zupełnie normalne. Tylko niektórzy którym było wmawiane że nie nie,
@DuzyKot To, co pojmujemy za atrakcyjne z definicji jest subiektywne i zmienia się pod wpływem czynników zewnętrznych, chociażby kultury w której żyjemy lub epoki. Boże, czy Wy ludzie rozumiecie terminy, którymi operujecie?
(). Tobie mogłabym powiedzieć to samo, co koledze wyżej, nie będę się powtarzać. Poza tym, pomiędzy modelką VS a babką zaniedbaną, ważącą 200kg jest jest masa innych typów kobiet.
@pijekubusplay Widzę, że nie rozumiesz, że jak dodasz do tej cofniętej szczęki cechy psychiczne, które będą atrakcyjne dla danej osoby, to się nie widzi tej wady tak bardzo. To jest właśnie dokładnie to, co mi mówią ludzie - może i mam wadę, ale nadrabiam np. uśmiechem. Widać, że pojęcia nie masz o życiu. No tak, jak kobieta się stara coś powiedzieć przeciwko męskim stereotypom, to przecież są brednie, znów mnie nie zdziwiłeś.
@Reflexiej123: To co ty do gimnazjum chodzisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@heteropoda: Tu zgoda. Jeśli wada jest praktycznie niezauważalna to mozesz nadrabiać uśmiechem np. Ale facet tak lekko nie ma, bo o wiele bardziej patrzycie na wygląd. Zresztą były badania i koleś mierzący chyba 155cm nawet jak zarabiał 2 mln $ to laski go nie chciały xD

Już widzę jak biegniesz do kolesia 2/10 bo nadrabia