Wpis z mikrobloga

Znów mnie szara myszka zaskoczyła XD.
Byłem ostatnio na randce, dziewczyna niestety lepiej wyglądała na zdjęciach, z wyglądu no max 4/10. Z wyglądu taka milutka szara myszka, na plus było to, że była bardzo rozmowna i inteligentna, troszkę mi się jej żal zrobiło, że takie miłe dziewczę, a przez urodę będzie musiała się nagimnastykować żeby znaleźć faceta... Taaa, jasne XD.
Jak się trochę rozluźniła to zaczęliśmy sobie opowiadać o naszych poprzednich "podbojach". Jezu drogi...
Ja tu sobie myślę, że może miała max jednego chłopaka + była na kilku randkach, a ta mi zaczyna opowiadać historie o które bym podejrzewał GigaJulki 9/10. Kilka onsów, fwb, seksy z typami +40 za kasę, sponsoring z bogatym facetem, drogie prezenty, twarde narkotyki, #!$%@? muje dzikie węże.
Nie widziałem tylko tych facetów z którymi to robiła, ale wspominała, że byli przystojni, więc pewnie co najmniej przeciętni 5/10.
Jak typiara wyglądająca, jakby grzecznie do kościółka chodziła co tydzień, miała takie przygody, to przecież to jest nierealne żeby jakoś wybadać, czy dziewczyna była puszczalska jeśli sama się nie przyzna.
Jak żyć? ¯\_(ツ)_/¯

#przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow #tinder #p0lka
  • 37
Jak typiara wyglądająca, jakby grzecznie do kościółka chodziła co tydzień, miała takie przygody, to przecież to jest nierealne żeby jakoś wybadać, czy dziewczyna była puszczalska jeśli sama się nie przyzna.

Jak żyć? ¯_(ツ)_/¯


@DuzyKot: tylko dziewica.
@DuzyKot: Takie baby są. Te gorsze z wygladu maja wieksze liczniki niz te które lepiej wygladają. Bo kobiety które są przecietne i nizej maja tylko seks i nikt nie chce być z nimi w zwiazku, więc zmieniaja partnerów non stop bo każdy od nich ucieka, poruchaja co moga i spadaja, a one #!$%@?ą sie ciągle bo popadają w pułapke, ich błąd polega na tym że pierwsze mówią jak to było źle
@DuzyKot A może tylko Ty ją oceniłeś na 4/10, a dla innych facetów była już 8/10? To Ci do główki nie wpadło? Poza tym, uroda męska się nie zaczyna od 7/10, więc jak dziewczyna będzie celowała w facetów o podobnej atrakcyjności do siebie, to pewnie znajdzie się kilku chętnych. Jak będzie szukała tak, jak przegryw, totalnie powyżej swojego levela, to pewnie będzie miała problem. W ogóle to ocenianie w skalach jest żenujące.
@pijekubusplay Atrakcyjność fizyczna jest plastyczna. Badania naukowe wykazały, że mężczyźni z plemienia, którego nazwy niestety nie pamiętam, zmienili swoje postrzeganie atrakcyjnej kobiety po tym, jak zostali zaadaptowani do środowiska Wielkiej Brytanii. W Indiach, na przykład, pociągające są kobiety z pewną dozą nadwagi. Ostatnio oglądałam o tym cały dokument, więc teraz nie podam linka, bo nie pamiętam. A w naszym świecie kanon piękna jest kształtowany przez Hollywood, więc jest dominujący, ale nie jedyny.