Wpis z mikrobloga

Waga: 146,4
Wzrost 170cm
Czy dieta 800 kcal (same prawie warzywa do zapchania się + coś co ma z 500 kalori żeby dołożyć) przez 3 miesiące ma sens? Obliczyłem że dałbym radę tak schudnąć około 40kg. Załóżmy że bym przetrwał taką dietę i wtedy ważyłbym około 100kg i mógłbym już przejść na normalną dietę. Zależy mi na szybkim efekcie bo szybko się demotywuje i brzydze już sobą. A to mi da mega motywację że za 3 miesiące mogę ważyć już 100kg... co sadzicie? Będe codziennie zamieszczal efekty i założe tag, chcielibyscie? #dieta #niebieskiepaski #rozowepaski #mikrokoksy #odchudzanie
  • 122
@littlepieceofheaven: nie rób tego Mirku, to że będziesz się głodził przez miesiąc spowoduje tylko tyle że będziesz zły nieszczęśliwy a waga albo niezmieni się w ogóle albo spadnie po to tylko żeby wpaść w jojo. Chudnięcie z takiej wagi to musi być proces. Podejdź do specjalisty, zrób badania krwi, odwiedź endokrynologa i dobierz taką dietę która będzie Ci smakować plus ćwiczenia które będziesz chciał z przyjemnością wykonywać ale na boga nje
@littlepieceofheaven: za duży deficyt, siądzie Ci psychika. Wytrzymasz parę tygodni i potem zaczniesz wpierdzielać więcej niż zwykle co spowoduje, że przytyjesz bardziej niż na początku. Przy takiej wadze będziesz chudł przy 2k kcal. Zrób sobie pod to posiłki i jedz tak, żebyś był zadowolony z tego co jesz.
Tak BTW to to nie jest bejt przypadkiem? Po pierwsze, facet wzrost 170....po drugie, zapuścić się do 140kg? To da się chodzić w ten sposób, wstać z łóżka? Ja bym zrobił przysiad nawet dupą do dołu z 65kg obciążeniem, ale tak cały dzień #!$%@?ć?
@littlepieceofheaven: Dietetyk to najlepsza opcja. Ale jak upierasz się przy swoim to nie rób 800kcal bo po pierwsze nie utrzymasz tego dłużej niż dwa tygodnie a po drugie to tak duży deficyt kalorii pewnie spowoduje nabieranie wody i efektów w ogóle nawet nie zauważysz zanim #!$%@? to wszystko ze zrezygnowania.

Powinieneś jeść te około 1600kcal i może nawet więcej spokojnie.
Polecałbym głównie białko i tłuszcz. Jak najmniej węglowodanów.
Z resztą zobacz
@littlepieceofheaven: #!$%@? - sam tak zrobiłem, 500 kcal przez 1,5 miecha i wyszedłem na tym bardzo dobrze. 100 razy łatwiej mi było tak schudnąć niż w inny sposób. Mało kcal + basen żeby nie stracić mięśni przesadnie.
I ważne by mieć silną wolę 2-3 miechy po zakończeniu tego, czyli nie wrócić do normalnej diety, tylko 2k kcal max. Potem już łątwiej ale oczywiście trzeba się potem ograniczać do końca życia, albo