Wpis z mikrobloga

Waga: 146,4
Wzrost 170cm
Czy dieta 800 kcal (same prawie warzywa do zapchania się + coś co ma z 500 kalori żeby dołożyć) przez 3 miesiące ma sens? Obliczyłem że dałbym radę tak schudnąć około 40kg. Załóżmy że bym przetrwał taką dietę i wtedy ważyłbym około 100kg i mógłbym już przejść na normalną dietę. Zależy mi na szybkim efekcie bo szybko się demotywuje i brzydze już sobą. A to mi da mega motywację że za 3 miesiące mogę ważyć już 100kg... co sadzicie? Będe codziennie zamieszczal efekty i założe tag, chcielibyscie? #dieta #niebieskiepaski #rozowepaski #mikrokoksy #odchudzanie
  • 122
@littlepieceofheaven: zawsze myślałem, że chudnięcie to prosta sprawa, ucinasz kalorie, jesz w miarę zdrowo, trochę się ruszasz i ot cała tajemnica ale widzę, że dla niektórych to dalej czarna magia :D Kolego, poczytaj, doedukuj się i rób to z głową, powoli i skutecznie a nie chcesz schodzić pewnie z jakichś 4000 kcal do 800. Odbije ci się to na psychice. Nie mówiąc o tym, że skład diety który podałeś to raczej
800 kcl to bardzo mało, szybko zrobisz się głodny i łatwo poddasz, jedz zdrowe rzeczy do 1500 kcl dziennie i zacznij sb chodzić na basen np. trzy razy w tygodniu
@littlepieceofheaven: #!$%@? typie, z taką wagą to po pierwsze idź do dietetyka, bo sam fakt, że wpadłeś na tak absurdalny pomysł jak 800 kcal dziennie, świadczy o tym, że nie masz zielonego pojęcia jak działa ludzki organizm. Po drugiej OBOWIĄZKOWO zapisz się na jakąś siłkę czy basen, bieganie sobie odpuść bo #!$%@? sobie stawy.
Po trzecie pewnie da się schudnąć 40 kilo w trzy miesiące. #!$%@?ąc sobie przy tym organizm. W
@littlepieceofheaven: Nabierałeś masy kilka lat a chcesz ją zrzucić w 3 miesiące. To tak nie działa, trzeba zmienić nawyki na stałe bo nawet jeśli jakimś cudem byś schudł kilkadziesiąt kilogramów w krótkim czasie na katorżniczej diecie to zaraz to nadrobisz nagradzając swój sukces powrotem do normalnego jedzenia. Jeśli chcesz schudnąć na stałe musisz zmienić to co jest normalne. I to musi trwać, zdrowe zrzucanie wagi to 0,5-1kg tygodniowo. Pamiętaj, czas minie
@littlepieceofheaven: a ile masz lat? Bo komus kto ma 30 lat ciezej jest schudnac 10kg, co dopiero 70 (btw jak sie podwaja swoja wage w 2 lata, wow).

wszystko złe. W smietanie nie ma nic złego, w końc na całśc zupy nie daje całej tylko 2 łyżki


btw jak smiesz w ogole jeszcze sie oburzac jak ci ludzie pomagaja i mowia co mozesz zmienic xd. I pierwszy element jadlospisu to jakis
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@littlepieceofheaven: sama dieta nie opłaca się wiem z doświadczenia... Tak naprawdę na początek potrzebujesz tylko (oprócz diety ma się rozumieć) maszyny do wiosłowania, tyle i aż tyle ;) kiedyś zrobiłem 3 tygodniowa głodówkę w pierwszym i drugim schudłem po 5kg w trzecim zero, a byłem tak wyczerpany że wchodzenie na trzecie piętro było katorga... Nie opłaca się stosować mega rygorystycznych diet.