Wpis z mikrobloga

Hej! W piątek 17.07.2020 rano (około godziny 5 rano) skradziono mi Audi A5 sportback spod domu (Długołęka k. Wrocławia). Numer rejestracyjny DW7GE80. Auto jest dość charakterystyczne ze względu na pełny pakiet S-Line competition i pakiet czerń (brak chromowanych elementów), dodatkowo koła 19" rotor. Za pomoc w ustaleniu lokalizacji auta czeka nagroda.

#kradziez #kradziezauta #wroclaw #audi
bylyfyzytsyf - Hej! W piątek 17.07.2020 rano (około godziny 5 rano) skradziono mi Aud...

źródło: comment_1595449291b5aMreNR7bbC2jwPi3TZZG.jpg

Pobierz
  • 154
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@justkilling: bardzo wypatrzony musi być taki samochód i przedewszystkim takie emulatory zazwyczaj używa się do fabrycznych gpsow np w bmw, co też wiąże się z różnymi restrykcjami np w f01 trzeba wypruć radio nie wiem jak w innych modelach
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bylyfyzytsyf: ze strony złodzieja chodzi żeby zrobić to szybko i nie w dziupli bo ostatni sygnał będzie tam i dziupla spalona wtedy więc pokaż mi jak rwiesz gdzieś radio w takim f01 albo g11, ja wiem że nie mają, dają fałszywe poczucie bezpieczeństwa, dlatego warto zainwestowac w coś lepszego co tak czy inaczej się zwróci
@Undepzizu: Dlatego kupuje się AC + GAP, żeby dostać całość. A najlepiej mając keyless i parkując przed domem nie trzymać kluczyków przy drzwiach, a jak koniecznie muszą tam być to mieć chociaż jakieś metalowe pudełko na kluczyk.