Wpis z mikrobloga

Hej! W piątek 17.07.2020 rano (około godziny 5 rano) skradziono mi Audi A5 sportback spod domu (Długołęka k. Wrocławia). Numer rejestracyjny DW7GE80. Auto jest dość charakterystyczne ze względu na pełny pakiet S-Line competition i pakiet czerń (brak chromowanych elementów), dodatkowo koła 19" rotor. Za pomoc w ustaleniu lokalizacji auta czeka nagroda.

#kradziez #kradziezauta #wroclaw #audi
Pobierz
źródło: comment_1595449291b5aMreNR7bbC2jwPi3TZZG.jpg
  • 154
Dajcie więcej zdjęć tych kretynów...!!!!!! Sprawdzicie na portalach aukcyjnych tego, co miele ubrane zobaczcie kto kiedy kupił. Da się rozpoznać dodatkowo monitoring z przed pary tygodni nie dni... Sprawdzić serwis dealera, kto z pracowników ma, jakich znajomych kolegów. Kto ma dostęp do bazy klientów i adresów zamieszkania. Jeśli samochód miał monitoring to, kto go montował / serwisował…. Takie tam


@warlog: heh, tak to służby działają tylko jak ktoś ukradnie tabliczkę z
Może rozwiązaniem na tych gnoi będzie ten nowy kluczyk a’la Apple Pay. Żeby otworzyć czy odpalić trzeba będzie użyć Face ID lub Touch ID, a kluczyk w ołowianym sejfie
@warlog: to mi odpowiadałeś bez cytatu ?
jeśli tak to sobie przypomnij akcje z napisem z ałszwica ;)
24 czy 48 godzin i znaleźli w innym kraju typa z kawałkiem blachy - jak się chce to się da,
pewnie i satelity były zaangażowane wtedy , cała europa i usa i siajeje i mosady i gość co zwinął kawałek blachy z ałszwica w ciągu doby był skuty kilka tysięcy kilometrów dalej

a
Jak dla mnie to swobodny dostęp do broni i szybko będzie porządek.;) Inna sprawa że system sam agresje w śród ludzi wywołuje ograniczeniami zakazami nakazami żeby mógł karać. Ludzie nie potrzebują milicji niesądów i urzędNIKTÓW. Ale to inna sprawa
Już odpowiadam:
@Richtig_Piwosz:
1. Da się, np. w aucie żony mamy blokadę skrzyni biegów. W aucie na gwarancji jesteś ograniczony do tego co można zainstalować w ASO i co w przypadku tego Audi ograniczało się do monitoringu radiowego/gps - zrezygnowałem z tej opcji (możliwe że to była zła decyzja). Ale nawet teraz po tygodniu i po kilkunastu rozmowach z ludźmi z ASO, policji, ubezpieczalni dalej nie jestem przekonany czy to by
@bylyfyzytsyf:


@bylyfyzytsyf: mogę, tylko nie chciałbym zbyt wielu szczegółów pisać ogólnie. Generalnie chodzi o to żeby elektrycznie podnoszony słupek hydrauliczny lub elektromechaniczny w wersji NC podłączyć pod sterowanie drogą radiową której nie da się skopiować w któryś z pospolitych sposobów - żadna droga radiowa 433 czy niższe - raczej 868 i pochodne na indywidualnym kodowaniu. Do tego podpinasz sterowanie domem inteligentnym w którejś z prostych wersji i z aplikacji w