Wpis z mikrobloga

Hej! W piątek 17.07.2020 rano (około godziny 5 rano) skradziono mi Audi A5 sportback spod domu (Długołęka k. Wrocławia). Numer rejestracyjny DW7GE80. Auto jest dość charakterystyczne ze względu na pełny pakiet S-Line competition i pakiet czerń (brak chromowanych elementów), dodatkowo koła 19" rotor. Za pomoc w ustaleniu lokalizacji auta czeka nagroda.

#kradziez #kradziezauta #wroclaw #audi
Pobierz bylyfyzytsyf - Hej! W piątek 17.07.2020 rano (około godziny 5 rano) skradziono mi Aud...
źródło: comment_1595449291b5aMreNR7bbC2jwPi3TZZG.jpg
  • 154
@kruqo: Za LoJacka +1. Na youtube jest fajny kanał firmy z UK, która pokazuje poszukiwania aut i maszyn swoich klientów, używają czegoś zbliżonego do LoJacka ale nie całkiem identycznego. Zaraz wkleję do powiązanych linka do ich kanału.
@dildo-vaggins: Da się włączasz tryb oszczędzania baterii. I wtedy keyless nie działa.

Np w Renault:

Can you turn off Renault keyless?
For reference, Keycard in, engine running press and hold lock button (red) until bleep confirmation toggles keyless entry on and off.
@airflame: O kuźwa chiński przekaźnik do auta ... chyba tylko po to aby samemu mieć loterię przy odpalaniu. Wszystkie odcięcia w zasadzie działają tak samo, w podobnej kwocie można kupić w Polsce z gwarancją, homologacją i na przyzwoitych podzespołach.
@brambi:
Widziałem.Piękna praworządna Anglia,aby tylko złodziejom krzywdy nie zrobić.
Obejrzałem kilkanaście filmów.Wszędzie ten sam schemat.Znajdują auto,wzywają Policję,która z kolei wzywa pomoc drogową która zabiera auto.NIGDZIE i na żadnym filmie,Policja poza tym nie zrobiła absolutnie nic.
Zabierali złodziejom łup,i tyle.Żadnej zasadzki na złodziei,NIC NIE ZROBILI BY ICH ZŁAPAĆ.
Co to za robota jak ty zamiast łapać gnoi,to im tylko fanty odbierasz??
Nawet komentujący niektórzy też to zauważyli,bo pytali,zresztą słusznie....

Why didn't the