Wpis z mikrobloga

Hej! W piątek 17.07.2020 rano (około godziny 5 rano) skradziono mi Audi A5 sportback spod domu (Długołęka k. Wrocławia). Numer rejestracyjny DW7GE80. Auto jest dość charakterystyczne ze względu na pełny pakiet S-Line competition i pakiet czerń (brak chromowanych elementów), dodatkowo koła 19" rotor. Za pomoc w ustaleniu lokalizacji auta czeka nagroda.

#kradziez #kradziezauta #wroclaw #audi
bylyfyzytsyf - Hej! W piątek 17.07.2020 rano (około godziny 5 rano) skradziono mi Aud...

źródło: comment_1595449291b5aMreNR7bbC2jwPi3TZZG.jpg

Pobierz
  • 154
@doodcinki: Też racja, ale widziałem już historie gdzie złodzieje podchodzili kilka razy do samochodu aż w końcu udało im się go #!$%@?ć. Jak szukają zapewne konkretnego to nie ma rady. Ja bym chyba wyłączył systemowo bezkluczyk po prostu i sprawa załatwiona.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@bylyfyzytsyf: jak mieli zamówienie konkretnie na to to nic by go nie uratowało ale jak patrzysz na monitoringu i widzisz że typy kręcą Ci się pod domem to się domyślasz, wtedy już kwestia kogo znasz, znam historie z lat 2000 jak znajomemu ukradli radio wartości auta zadzwonił gdzie trzeba zapytał poszedł do mości pana i musiał oddać radio i za szybę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@SeekSouls: @Hrabia_Horeszko: @doodcinki: @RecussDH: najlepszym zabezpieczeniem antykradzieżowym samochodu jest jego AC. Po co mam się bawić w jakieś cuda wianki typu etui na kluczyk (lul), zabieranie pilota od bramy do domu i nie kodowanie przycisku w samochodzie i lokalizatory skoro jak złodziej będzie chciał to i tak sobie samochód ukradnie? Ubezpieczasz na pełną wartość, gap i heja.
@bylyfyzytsyf: Trzymam kciuki żeby Ci się udało je odzyskać, bo mieszkam na osiedlu obok i u nas na razie jest spokojnie (ale w zeszłym roku były ze dwie kradzieże)
Wszędzie poznam te żółte domki xD