Wpis z mikrobloga

Hej! W piątek 17.07.2020 rano (około godziny 5 rano) skradziono mi Audi A5 sportback spod domu (Długołęka k. Wrocławia). Numer rejestracyjny DW7GE80. Auto jest dość charakterystyczne ze względu na pełny pakiet S-Line competition i pakiet czerń (brak chromowanych elementów), dodatkowo koła 19" rotor. Za pomoc w ustaleniu lokalizacji auta czeka nagroda.

#kradziez #kradziezauta #wroclaw #audi
Pobierz bylyfyzytsyf - Hej! W piątek 17.07.2020 rano (około godziny 5 rano) skradziono mi Aud...
źródło: comment_1595449291b5aMreNR7bbC2jwPi3TZZG.jpg
  • 154
@dildo-vaggins: Możesz wyłączyć kodowaniem, sam tak zrobiłem dla świętego spokoju (co prawda to działa tylko przy "otwieraniu auta", dalej można odpalić trzymając kluczyk w kieszeni)

@bylyfyzytsyf ile auto kosztowało? Czemu nie miało zabezpieczeń? Lojack kosztuje 2k, czyli przy takim aucie prawie nic.
@bylyfyzytsyf: Ja przepraszam, że nie na temat ale nurtuje mnie pewna kwestia.

Kupując super brykę za masę $, podatną na "kradzież na walizkę" i to jeszcze markę / model / typ chodliwy u złodziei.
Przypuszczam, że większość właścicieli zakłada, że jego to nie spotka.

1. Nie da się doinwestować w jakieś dodatkowe (nieseryjne / niestandardowe / nietypowe) zabezpieczenie?
(np. tak jak w filmie Transporter, gdzie Frank Martin uruchamia Audi A8 kodem.)
@grzegkr: daj sobie spokój z GPS, zobacz jak łatwo dostępne są zagłuszacze.

Jeśli już to jakiś GanTrack czy podobny system z niestandardową, zmienną częstotliwością. Tam już płacisz roczny abonament, pewnie jakieś 1000 - 2000 zł rocznie minimum.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@bylyfyzytsyf: #!$%@?, naprzeciwko mojego bloku jest jakaś dziupla-warsztat i widziałem wczoraj jak nowiutka audi A5 czy A7 właśnie na blachach DW wjeżdżała do tej dziupli i trochę rzuciło mi się w oczy, bo nie widziałem, żeby ktoś wcześniej wjeżdżał takim autem :o mieszkam w Polsce B prawie na granicy z Białorusią.. dziś się przejdę obok tej dziupli i upewnię się czy to ten samochód i czy blachy się zgadzają.
Mirek znalazl na allegro czesci do swojego auta w 5 minut


@widme:
– nie w 5 minut, tylko w 15,
– nie szukał swojego, tylko znajomych znajomych,
– nie znalazł tego konkretnego auta, tylko części od takiego samego.
Tak że tego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kaczmar119 w zależności od umów, u mnie wypłacili różnicę pomiędzy kwotą z AC a wartością z faktury zakupu auta plus zwrot za ubezpieczenie kolejnego auta, pierwsze tankowanie, rejestrację i wynajem na kilka tygodni auta zastępczego