Wpis z mikrobloga

@pianinka: No bo nie wolno zdradzać, nie wolno sobie szukać innego partnera będąc dalej w innym małżeństwie. No chyba, że jesteś facetem, to wtedy można xD Już widzę jak wykop wybacza babie która pisze, ze się puściła ale w sumie jej małżeństwo już nie istnieje, bo mąż jest psychiczny xD
  • Odpowiedz
@Sajner: Tak, jeszcze pociągiem do Wisły pojadę. Czekaj, tylko się spakuję. Myślę, że każdy kto rozmawia o tej sprawie to w Wiśle chociaż raz był :) Ona ma swoją wersję, on swoją. To chyba jasne, że będą się wybielać. Ja serio zapytałam czy masz jakieś źródło tego, że moje słowa nie są prawdą. Ja znam tę sytuację w taki sposób, no ale może się mylę.
  • Odpowiedz
według wykopków ona na pewno represjonowała go w łóżku bo to różowa. Różowe zawsze są winne, a biedne niebieskie nie.


@szynszyla2018: Ona nie stała się taka walnięta i tokstyczna teraz tylko była już wtedy i dlatego szukał kogoś innego, choć to i tak jego nie tłumaczy jego zdrady.
  • Odpowiedz
@Pantegram: Dlatego ja ją rozumiem doskonale. Mimo, że kretynka, pewnie nawet i toksyczna, to zazdroszczę tym ludziom, których bycie tak zrobionym w #!$%@? nie rusza, bo w sumie wystarczy im byle kto i zaraz zapominają. Ja się odciąłem od byłej, żadnego publicznego wylewania brudów nie robiłem, a mimo upływu lat #!$%@? mnie na samą myśl, że osoba, dla której byłem w stanie poświęcić dosłownie WSZYSTKO, poleciała sobie w #!$%@?, potraktowała
  • Odpowiedz
I tak, nawet jak jest głupia jak but, to zdrada i polecenie w #!$%@? tego nie usprawiedliwia. A mam wrażenie, że pojazd jest w 99% na nią


@arteria: chwila, moment cumpelo. po pierwsze Żyła nawet na wykopie od dawna jest szanowany co najwyżej średnio, każdy wie że to chłopek-roztropek ze zdecydowaną przewagą prostactwa nad sprytem i historia z porzuceniem żony tylko utwierdziła kibiców w przekonaniu że ten głuptasek znowu coś
  • Odpowiedz