Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

no kto by pomyślał, że jakaś karyna poleci na sportowca, który robi hajs, ale gdyby nie to, to by nawet na niego nie splunęła mimo jego dobrego charakteru i poczucia humoru ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@prosty_banan: No spod palców żeś mi to Pan wyjął :D
  • Odpowiedz
@srogie_ciasteczko: Ja w to wierzę, ale zwalanie winy o zdradę na kobietę/mężczyznę którzy są zdradzeni to jest #!$%@?ństwo. Żona mu kazała włożyć beniza w obcą babę? Nie. Więc to nie jej wina. Victim blaming widzę wiecznie żywy. Jeśli im się nie układało i nie zanosi się na zmianę to się bierze rozwód, potem to może ruchać nawet dziurę w płocie jak będzie dawał radę.
  • Odpowiedz
@szalony_kazachstan: ja rozumiem kłótnie małżeńskie (bez inwektyw, gróźb, wulgaryzmów), ale pisanie takich tekstów do dziecka?? O jego matce? Z którą się kiedyś związał ślubem? Dno totalne.
  • Odpowiedz
Dlatego ja ją rozumiem doskonale. Mimo, że kretynka, pewnie nawet i toksyczna, to zazdroszczę tym ludziom, których bycie tak zrobionym w #!$%@? nie rusza


@bezbekpol: To akurat śliski temat, bo tak jak nie należy usprawiedliwiać zdrady, tak samo nie można usprawiedliwiać innych patologicznych zachowań. Nawet w nerwach nie powinno się zniżać poniżej pewnego poziomu - tak samo jak nie wolno partnera bić, "bo nas zdenerwował", tak samo nie wolno znęcać się
  • Odpowiedz
@Pantegram: Nie no jasne, mi bardziej chodzi o to, jaką nienawiść to rodzi, kiedy widzisz, że ktoś taki skoczy sobie na inną gałąź, jakby kupował sobie bułki w sklepie i kompletnie w dupie ma to, co robi drugiej osobie. Nie ma żadnej śmiesznej "karmy", konsekwencji, los mu tego nie oddaje. Ktoś taki zazwyczaj żyje sobie normalnie i jest mu całkiem dobrze.

I o ile ja rozumiem, że ludzie po prostu tacy
  • Odpowiedz
@bezbekpol: Myślę, że we mnie największą nienawiść i frustrację budziłoby nie to, że ktoś sobie życie na nowo układa z kimś innym, ale raczej to, że dla małżonka poświęciłabym moją karierę, rozwój na rzecz tak nudnych zajęć jak sprzątanie i gotowanie, a właśnie po latach okazałoby się, że nie warto było, bo on teraz za zarobiony hajs bajeruje laski, nie docenił w ogóle tej pracy i poświęcenia, a ja mam z
  • Odpowiedz