Wpis z mikrobloga

@vvvariacik:

A dlaczego miałby tego nie robić?

Tusk przynajmniej wiedział, że ma ograniczone zdolności posługiwania się językiem angielskim i mocno zaczął nad nim pracować. Do struktur UE wszedł w 2014 roku, czyli rok przed objęciem Dudy stanowiska Prezydenta RP.

Duda jest na stanowisku prezydenta od 5 lat i nadal duka po angielsku jak średnio ogarnięty licealista, czego dowodem jest ta rozmowa telefoniczna.

Duda miał 5 lat, aby poświęcić godzinkę dziennie na
@Neubert:
Wiesz, Tusk wcześniej przez 7 lat był premierem ( ͡° ͜ʖ ͡°) z drugiej strony Duda był wcześniej europosłem. Generalnie słaba znajomość angielskiego u Tuska wtedy i u Dudy dziś jest czymś żenującym. Ale to nie Duda naśmiewa się z czyjejś znajomości angielskiego. Słaby angielski Tuska przez wiele lat był powodem drwin, więc w tej konkretnej sytuacji powinien się po prostu zamknąć.
@vvvariacik: nawet debil ze wsi może się naśmiewać z Dudy, na tym polega krytyka ze nie musisz koniecznie byc ekspertem, da się konstruktywnie krytykować drużynę pilkarska nie będąc kilkukrotnym zwycięzca ligi.
Duda jest 5 lat prezydentem, ma do dyspozycji ogromny budżet i dowolnego specjaliste jako nauczyciela, ma tez na to czas, w te 5 lat spokojnie nauczysz się jednego języka chodząc za zajecia po robocie i poświęcając trochę swojego czasu, mój